Yasemin Şefik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
123
Yasemin Şefik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yasemin Şefik kimdir?, biyografi sitemizde Yasemin Şefik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yasemin Şefik kimdir? kaç yaşında?, Yasemin Şefik kimdir? memleketi neresi, Yasemin Şefik kimdir? evi nerede, Yasemin Şefik kimdir? nereli, Yasemin Şefik kimdir? instagram, Yasemin Şefik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yasemin Şefik kimdir? Biyografi

Yasemin Şefik kimdir? Best Fm Yasemin Şefik kimdir? Bu kadar renkli ve uçuk bir kişiliğin yaşamı çok merak ediliyor. Yasemin Şefik radyo programcısı.

Bir dönem Pal Fm’de çalıştı.  Yasemin Şefik öğle vakti, Yasemin Şefik hangi radyoda? Yasemin Şefik kaç yaşında? Yasemin Şefik doğum günü, Yasemin Şefik evli mi?

Yasemin Şefik kitapları aslen nerelidir? İşte Yasemin Şefik yaşamı sizlerle. Çoğunlukla radyoda duyduğumuz sesin sahibini merak ederiz. Zihnimizde çok değişik çehreler oluşsa da radyo programcıları ve özellikle de işini başarı ile yapan radyocular her zaman iyi anılarla aklımızda kalıyor. İşte iyi bir radyo programcısının yaşamı.

Yasemin Şefik biyografi

Yasemin Şefik 22 Kasım 1979 senesinde İsviçre’de dünyaya gözlerini açtı.  İlk orta ve lise eğitiminin sonrasında medya ve radyoculuk alanında çalışmaya başladı. Süper Fm, Pal Fm, Radio Hot İstanbul Tv ve Best Fm radyolarında görev aldı. Yasemin Şefik hangi radyoda diye merak edenler için Best Fm’de dir.

Radyo programcısı olarak bilinen ve bilinen Yasemin Şefik, TRT’de bir dönem Emre Altuğ On Numara Show programında, Duvar Adam ve Ceyhun Yılmaz’ın çeşitli skeçlerini kaleme almıştır. Yasemin Şefik 203 senesinde Müyap tanıtım filmini hazırlayarak bir başarıya imza attı. İstanbul TV’de Gecenet isimli programı yapan Yasemin Şefik, İstanbul’un Enleri, Onda On, Bir Albüm Hikayesi, Milliyet Gazetesi, Kral TV,  Onyedi Dergisi gibi birden fazla alanda metin yazarlığı ve program yürütücülüğünü üsteledi. Demet Akalın , Ege, Emre Altuğ, Grup Hepsi , Murat Boz, gibi birden fazla ünlü sanatçının PR danışmanlığı ve menajerliklerini yaptı. Yasemin Şefik stand up gösterilerinin bunun yanında, Yasemin Şefik hitnoz, Anladım Bozukluğu Yasemin Şefik ile de hatırlanıyor. Yasemin Şefik Best Fm’de çalışmalarını sürdürmektedir.

Yasemin Şefik iletişim bilgileri

Yasemin Şefik instagram: https://www.instagram.com/yaseminsefik/?hl=tr

Yasemin Şefik twitter: https://twitter.com/yaseminsefik

Yasemin Şefik facebook: https://www.facebook.com/yaseminsefikhitnoz/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.