Yasemin Nil Yüksel kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
372
Yasemin Nil Yüksel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yasemin Nil Yüksel Kimdir, biyografi sitemizde Yasemin Nil Yüksel ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yasemin Nil Yüksel kaç yaşında?, Yasemin Nil Yüksel memleketi neresi, Yasemin Nil Yüksel evi nerede, Yasemin Nil Yüksel nereli, Yasemin Nil Yüksel instagram, Yasemin Nil Yüksel ile alakalı her detay yazımızda..

Yasemin Nil Yüksel Biyografi

Türkiye’de dizi, reklam, sinema film çalışmaları son 10 yılda sürat kazanırken, Netflix, Blue TV, Puhu TV ve Exxen platformlarının mobil ve internet aracılığı ile telefon ve tablet teknolojisi ile dünyamıza girmesiyle daha da hızlandı bu süreç. Türkiye’nin 190 ülkeye dizi film satması ülkemizden bir hayli önemli dizi film furyasının olduğunun açık habercisidir. İşte tam da bu noktada flashbcak sahnelerinin çekimlerinde yardıma koşan çocuk dizi oyuncuları devreye giriyor.

Yasemin Nil Yüksel niyografi hayatı

Türk çocuk dizi oyuncularından Yasemin Nil Yüksel’de bu başarılı ve kabiliyetli oyunculardan yalnızca birisi. 2020 yapımı Masumlar Apartmanı dizsinde oynadığı İnci kişiliğinin çocukluğunu oynayan Yasemin Nil Yüksel oyunculuğu ile adeta göz dolduruyor.

Yasemin Nil Yüksel kimdir nereli kaç yaşında boyu kilosu burcu

Yasemin Nil Yüksel 2010 senesinde Amerika Florida eyaletinde dünyaya gözlerini açtı.  Amerika’da 2 yıl oyunculuk eğitimi alarak sürdürdü. Ardından Türkiye İstanbul’a döndü. Sestanbul Açelya Elmas Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Wonder Menajerlik Ajans çatısı altında oyunculuk kariyerine devam eden Yasemin Nil Yüksel kameraların karşısına ilk kez 2020 senesinde Masumlar Apartmanı dizisinde İnci yani Farah Zeynep Abdullah’ın çocukluğunu canlandırarak adım attı.

Yasemin Nil Yüksel doğum tarihi

Yasemin Nil Yüksel dizi oyunculuğunun bunun yanında bunun yanı sıra sosyal medveya da video içerikleri üretmektedir.  Tiktok kullanan çocuk oyuncu Tiktoker olma yolunda da mesafe kat etmektedir.

Yasemin Nil Yüksel boy kilo yaş

Yasemin Nil Yüksel, Masumlar Apartmanı dizi filmiyle ilk defa kamera karşısına geçti. Buna rağmen kısa bir sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yasemin Nil Yüksel oynadığı diziler

Yasemin Nil Yüksel boyu, kilosu ve burcu kısa süre içinde güncellenecektir. Tiktok hesabı @mininily ve instagram hesabını nilyuks.

Yasemin Nil Yüksel yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2020 Masumlar Apartmanı (İnci’nin çocukluğu)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.