Yasemin Güçkan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
914
Yasemin Güçkan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yasemin Güçkan kimdir?, biyografi sitemizde Yasemin Güçkan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yasemin Güçkan kimdir? kaç yaşında?, Yasemin Güçkan kimdir? memleketi neresi, Yasemin Güçkan kimdir? evi nerede, Yasemin Güçkan kimdir? nereli, Yasemin Güçkan kimdir? instagram, Yasemin Güçkan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yasemin Güçkan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yasemin Güçkan
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 53 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Murat Özyeğin ile)
Meslek: Avukat
İnstagram hesabı için tıklayın

Yasemin Güçkan nereli? Kaç yaşında?

Yasemin Güçkan kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı? Murat Özyeğin sevgilisi Avukat Yasemin Güçkan kimdir? Murat Özyeğin evlendi mi? Yasemin Güçkan haberleri ile ilgili kısa bilgiler, yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yasemin Güçkan yaşamı ve biyografisi

Yasemin Güçkan Türk Hukukçu ve Avukat. Başarılı ve prestijli bir kariyere sahiptir. Medya ve Magazin gündeminde Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İş adamı Murat Özyeğin ile ilişkileri nedeni ile tanınmaya başlanmıştır.

Yasemin Güçkan 1988 yılıında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi bitirdikten sonra Hukuk Fakültesinde eğitimini bitirdi. 2016 senesinden bu yana Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İş adamı Murat Özyeğin ile birliktelikleri ile gündeme geldi.

Yasemin Güçkan Murat Özyeğin’e ait Porsche araç içinde Etiler’de hareket halinde görüntülenmiş ve aracı kendisinin kullandığı magazin objektiflerine yansımıştır. Yasemin Güçkan ve erkek arkadaşı Murat Özyeğin’in çocuklarıyla Bodrum Cennet Koyu’nda tatil yaparak arada bir de Murat Özyeğin’in oğlu Ege ile sabah yürüyüşlerinde objektiflere takılmışlardır. Son 4 senedir birlikte olan mutlu çiftin evliliğe doğru adım attıkları sürekli olarak basında öne çıkmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.