Yasemin Adalı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
452
Yasemin Adalı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yasemin Adalı Kimdir?, biyografi sitemizde Yasemin Adalı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yasemin Adalı Kimdir? kaç yaşında?, Yasemin Adalı Kimdir? memleketi neresi, Yasemin Adalı Kimdir? evi nerede, Yasemin Adalı Kimdir? nereli, Yasemin Adalı Kimdir? instagram, Yasemin Adalı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yasemin Adalı Kimdir? Biyografi

Yasemin Adalı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Yasemin Adalı, kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Yasemin Adalı doğurdu mu? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberonu.com adresinde. Geçen yıl yaşamını kaybeden Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemi Adalı biyografisi kim kimdir bölümümüzde.

Yasemin Adalı,  1976 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta derece eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Yasemin adalı 41 yaşındadır. Üniversite eğitimini 2000 senesinde Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır.  Üniversite eğitimi devam ederken özel bir şirkette tasarım ve uygulama projelerinde aktif olarak görev almıştır.

Yasemin Adalı birden çok bilinen özel şirkette farklı kademelerde görev aldıktan sonra 2005’de Ankara’da Tuya Yapı San. Tic. Ltd. Şti.’ni kurdu. 2007 senesinde ise ortak olarak Lego Yapı San.Tic.Ltd.Şti’ni kurdu.

2015 senesinde televizyon ekranlarının yakışıklı yüzü ve ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz ile evlendi. Bu zamandan sonra Vatan Şaşmaz ile birlikteliğiyle 4 aylık hamile olan Yasemin Adalı anne adayıydı bunun yanı sıra. Lakin Vatan Şaşmaz’ın 27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta bir otel odasında eski manken Filiz Aker ile ölü bulunmasının sonrasında yaşamı bir anda kabusa dönen Yasemin Adalı olayın şokunu uzun bir süre üzerinden atamadı.

Yasemin Adalı ile evlilik anlaşmasi yaptığı gösterilen Vatan Şaşmaz’ın yakında zamanda baba bulunacağı ve Yasemin Adalı’nın da 4 aylık hamile olduğu belirtilmişti. Aradan geçen zamandan sonra Yasemin adalı doğum yaptı. Erkek bir bebek dünyaya getiren Yasemin Adalı çocuğunun adını Asil Vatan Şaşmaz koydu. Böylelikle kocasının adını yaşatmış oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.