Yaşar İpek Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
188
Yaşar İpek Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yaşar İpek Kimdir?, biyografi sitemizde Yaşar İpek Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yaşar İpek Kimdir? kaç yaşında?, Yaşar İpek Kimdir? memleketi neresi, Yaşar İpek Kimdir? evi nerede, Yaşar İpek Kimdir? nereli, Yaşar İpek Kimdir? instagram, Yaşar İpek Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yaşar İpek Kimdir? Biyografi

Yaşar İpek Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Yaşar İpek kimdir? Yaşar İpek yaş kaç sorusu çok merak ediliyor. Yaşar İpek Seren Serngil ile anıldıktan sonra Yaşar İpek nereli? Yaşar İpek Emrah’ın nesi gibi sorular araştırılmaya başlandı. İşte Yaşar İpek biyografisi.

Müzisyen, oyuncu ve şarkıcı Yaşar İpek 22 Aralık 1980 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açtı. Piyanist ve bunun yanı sıra bestekardır. 5 yaşındayken ailesi ile İstanbul’a geldi. 9 yaşında babasını kaybetti. 3 kardeşi ile sokakta kaldı. 10 yaşında ailesinin sorumluluğunu aldı. Bugün o kardeşlerinden birisi olan Eylem İpek Posta gazetesinde “Benden Duymuş Olmayın” köşe yazardır.

Oğlak burcu olan Yaşar İpek  “1986 senesinde Öksüzler, 1988 senesinde Acı ve yine aynı yıl Es Deli Rüzgar” isimli sinema filmlerinde oynadı. Bazı oynadığı filmlerde Emrah’ın ufaklük halini canlandırmıştır.

Yaşar İpek albümleri; “Aşkım, Okul Bitince, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Kapı Zili, Sus ve Allah Var” isimli albüm çalışmalarıdır.

Emrah ile bir akrabalığını ise Yaşar İpek “Babaannemin ikinci evliliği olan eşinden çocuğudur, herhangi bir kan bağımız yoktur.” şeklinde yorumlamıştır.

2018 senesinde sanatçı ve oyuncu Seren Serengil ile nişanlandıkları açıklanmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.