Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
352
Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir?, biyografi sitemizde Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? kaç yaşında?, Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? memleketi neresi, Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? evi nerede, Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? nereli, Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? instagram, Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? Biyografi

Yaşar Hacısalihoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografi

Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu kimdir? Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu nereli? Bu biyografimizde tüm detayları siz değerli okurlarımız için derledik. Yaşar Hacısalihoğlu Cumhuriyet mitingi konuşması ile gündeme gelmişti. Yaşar Hacısalihoğlu 2007 cumhuriyet mitingi konuşmaları ile epey ilgi odağı olmuştu. Peki, Yaşar Hacısalihoğlu kaç yaşında? Tüm detaylar biyografi bölümümüzde.

Yaşar Hacısalihoğlu doğum yeri en fazla araştırılan konular içinde. Nitekim kendisi Trabzon, Tonya’lıdır. Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu özgeçmiş olarak ülkemizde başarılı projelere imza atmış ünlü bir yazardır. Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu kitapları ile de bi hayli popüler bir kitle elde etmiştir. Bugünlerde gündem oluşturan isim Yaşar Hacısalihoğlu eşi kim? Hangi alanlarda faaliyet gösteriyor. Eğitimci yönü, siyasi kariyeri ve siyaset sahnesi.  Yaşar Hacısalihoğlu hangi partiden? Tüm bu soruların yanıtlarını biyografimizde bulacaksınızdır.

O halde tüm yanıtları basit bir şekilde bulabileceğiniz Yaşar Hacısalihoğlu kimdir nerelidir? Yaşar Hacısalihoğlu memleketi , nerede dünyaya geldi, özgeçmişi ,le bölümümüzde.  Yaşar Hacısalihoğlu yazıları ile de bir hayli önemli okuyucu kitlesine sahiptir. Yaşar Hacısalihoğlu Ergenekon, Fethullah Gülen ilişkisi de çok fazla konuşulan konular içinde yer aldı. İşte Yaşar Hacısalihoğlu yaşamı sizlerle.

Yaşar Hacısalihoğlu 5 Nisan 1964 senesinde Trabzon Tonya’da dünyaya gözlerini açtı. Aynı zamanda Nevzat Hacısalihoğlu’nun oğludur. İlk ve orta öğrenimi ve lisenin sonrasında 1985 senesinde İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesini bölümünü kazandı ve bu alandan mezun oldu.  1988 tarihinde İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği Enstitüsünde eğitimini bitirdi. 1995 senesinde İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde doktorasını bitirdi.

1996 tarihinde Yardımcı Doçent unvanını aldı. 1999 tarihinde de Mimar Sinan Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Birçok Seminer, Panel ve Radyo-TV programları, Kongre, Sempozyumda bulundu. 2002 senesinde da Doçent unvanına sahip olmuştur.

Yaşar Hacısalihoğlu, Küreselleşme Mekânsal Etkileri Ve Türkiye, Jeopolitik ve Jeostratejik Analizler kapsamı içinde dersler vermiştir.

Yaşar Hacısalihoğlu Akp, Akşam gazetesi, Avrasya Tv, Beykent üniversitesi, Aydınlık, Cnn Türk, Evrensel, Türkiye Gazetesi, Ulusal Kanal, Zaman Gazetesi, Yeni Yüzyıl gibi kurumlarda ilişkisi oldu.

2008 tarihinde Beykent Üniversitesi’nde Profesör olarak görev aldı.  2009 senesinde da Amerika’da Teksas Şehir Üniversite’nde görev yaptı.  Hacısalihoğlu Akşam Gazetesi’nde köşe yazarı olarak görev yapmaktadır.

Yaşar Hacısalihoğlu iletişim

Yaşar Hacısalihoğlu facebook: https://www.facebook.com/ProfDrYasarHacisalihoglu/

Yaşar Hacısalihoğlu twitter: https://twitter.com/yhacisalihoglu

Yaşar Hacısalihoğlu instagram:

Yaşar Hacısalihoğlu linkedin: https://tr.linkedin.com/in/prof-dr-ya%C5%9Far-hac%C4%B1saliho%C4%9Flu-7496a260

Yaşar Hacısalihoğlu youtube üzerinden videolarına varabilirsiniz.

Yaşar Hacısalihoğlu Kitapları

Çağdaşlık ve Yurttaşlık Bilinci

Yeni Dünya Düzeni Arayışı ve Türkiye

Türkiye’nin Kentsel Gelişme Süreci ve 1999 Marmara Depremi

Küreselleşme Mekansal Etkileri ve İstanbul

Yaşar Hacısalihoğlu Görselleri ve Fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.