Yalçın Hafızoğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
78
Yalçın Hafızoğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yalçın Hafızoğlu kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Yalçın Hafızoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yalçın Hafızoğlu kimdir? kaç yaşında?, Yalçın Hafızoğlu kimdir? memleketi neresi, Yalçın Hafızoğlu kimdir? evi nerede, Yalçın Hafızoğlu kimdir? nereli, Yalçın Hafızoğlu kimdir? instagram, Yalçın Hafızoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yalçın Hafızoğlu kimdir? Biyografi

Yalçın Hafızoğlu nereli? Kaç yaşında?

Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yalçın Hafızoğlu yer aldığı diziler? Yalçın Hafızoğlu sevgilisi? Yalçın Hafızoğlu Kiralık Aşk dizisi dışında hangi dizilerde rol aldı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yalçın Hafızoğlu yaşamı ve biyografisi

Yalçın Hafızoğlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizlerde ve sinema filmlerinde oynadığı tiplemelerle tanınmaya başladı.

Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Yalçın Hafızoğlu 1989 senesinde İstanbul da doğmuştur. Üniversite yaşamını Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yalçın Hafızoğlu ufak yaşlardan beri davul çalmaktadır ve müziğe ilgisi olduça fazladır.  İlk kez oyunculuk yaşamına “Kiralık Aşk” dizisinde Doktor Selim olarak hayat vermiştir. “Keşif ” filminde Roy kişiliğini canlandırmıştır. İçerisinde çok önemli oyuncularında olduğu ve seyirci kitlesi aracılığıyla çok bi hayli beğeni alan Yalçın Hafızoğlu  “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Hızır Ali rolünü oynamaktadır.

Yalçın Hafızoğlu sevgilisi

Yalçın Hafızoğlu boyu 1.80 cm kilosu 70 kg ve burcu Oğlak. Yakışıklı oyuncusunun sevgilisi bilinmemekte.

Yalçın Hafızoğlu diziler ve filmleri

Yalçın Hafızoğlu oynadığı dizler? Yalçın Hafızoğlu hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir

  • 2018 – Keşif
  • 2017 – Kiralık Aşk
  • 2015 – Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.