Yalçın Akdoğan kimdir, Yalçın Akdoğan kaç yaşında?

06.11.2021
224
Yalçın Akdoğan kimdir, Yalçın Akdoğan kaç yaşında?

Yalçın Akdoğan kimdir, biyografi bölümünde Yalçın Akdoğan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yalçın Akdoğan kaç yaşında?, Yalçın Akdoğan memleketi neresi, Yalçın Akdoğan facebook, Yalçın Akdoğan nereli, Yalçın Akdoğan instagram, Yalçın Akdoğan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yalçın Akdoğan kimdir? başlığımızın detayları..

Yalçın Akdoğan Kimdir – Yalçın Akdoğan Biyografi

 1987 İstanbul doğumlu Yalçın Akdoğan, veya Tiktok’ta bilinen ismiyle (Yakari) profesyonel futbol oyuncusudur. Aynı zamanda Tiktoker ve youtuber fenomenidir. Esasen Azeri kökenlidir. 3 kız kardeşi mevcuttur. 12 yaşında Küçükçekmece İfa Spor’da futbol yaşamına başladı.

Daha sonra  Maltepe’de başlayan Yalçın Akdoğan 2012/2013 sezonunda Tuzlaspor formasını; 2014/2015 sezonunda tekrar Maltepespor formasını; 2015/2016 sezonunda Erokspor formasını; 2016/2017 sezonunda Sultangazispor formasını giymiş ve son kez da 2019/2020 sezonunda Alanya Kestelspor formasını giymiştir. 

Yalçın Akdoğan 2014 senesinde Ezgi Gizem Akdoğan ile evlenmiştir. Konyaaltı Spor’da oynarken sosyal platformya eşinin isteğiyle başlamıştır. Şu anda yaşamına hem sosyal platform kimliği ile hem de futbolcu kimliği ile sürdürmektedir.

 Yalçın Akdoğan takipçileri için spor, komedi, dans videoları, arada bir kendisi içerik üretiyor arada bir de akım olan videoları tiktok ve İnstagram da paylaşıyor. Lakin Youtube’a geçiş yaptığı için orada şu an spor ve eğlence odaklı olarak ilerlemektedir.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.