Yağmur Sarnıç kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
141
Yağmur Sarnıç kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yağmur Sarnıç kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Yağmur Sarnıç kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yağmur Sarnıç kimdir? kaç yaşında?, Yağmur Sarnıç kimdir? memleketi neresi, Yağmur Sarnıç kimdir? evi nerede, Yağmur Sarnıç kimdir? nereli, Yağmur Sarnıç kimdir? instagram, Yağmur Sarnıç kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yağmur Sarnıç kimdir? Biyografi

Yağmur Sarnıç nereli? Kaç yaşında?

Yağmur Sarnıç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yağmur Sarnıç sevgilisi? Emre Aşık Yağmur Sarnıç ne zaman boşandı? Yağmur Sarnıç mesleği, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yağmur Sarnıç yaşamı ve biyografisi

Yağmur Sarnıç Türk Galatasaray ve Türkiye milli takımın eski futbol oyuncusu Emre Aşık’ın eşi olarak tanınmaya başladı. Evlilikleri kadar, boşanma davaları ile de sürekli olarak gündeme gelmişlerdir.

Yağmur Sarnıç sevgilisi

Yağmur Sarnıç 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Lise eğitimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Mimarlık okuyarak devam eti. İç Mimar Yağmur Sarnıç Emre Aşık ile 2012 senesinde Fransa’da evlenmesinin sonrasında Türk magazin ve medyasında tanınan isimlerden birisi oldu.

Yağmur Sarnıç Emre Aşık evliliklerinden 3 çocukları dünyaya gözlerini açtı. Lakin bu evlilik zamanla başka bir boyut aldı ve 2018 senesinde Emre Aşık’ın eşi Yağmur Sarnıç’ın 3 çocuğuna şiddet uyguladığı gerekçesi ile dava açtı. Bu davada 3 çocuğun velayeti Emre Aşık’a verildi. Emre Aşık Yağmur Sarnıç 2019 senesinde evliliklerini kurtarmak için adım atmış olsalar da ihanet iddiaları nedeni ile evlilikleri tamamen son bulmuştur. Yağmur Sarnıç 2017 senesinde sokakta rastladığı yaralı baykuşu veterinere götürdükten sonra bu baykuş türünün nesli tükenmekte olan kuş türleri içinde olmasından dolayı veterinerin bakanlığa haber vermesi üzerine Yağmur Sarnıç veterinere saldırması ile gündeme gelmişti. Yağmur Sarnıç bunun bunun yanında 2020 senesinde Emre Aşık’ı tehdit ettiği iddialarıyla gündeme geldi. . Yağmur Sarnıç boyu 1.70 cm kilosu 52 kg.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.