Yağmur Sarıoğlu kimdir, Yağmur Sarıoğlu kaç yaşında?

07.11.2021
156
Yağmur Sarıoğlu kimdir, Yağmur Sarıoğlu kaç yaşında?

Yağmur Sarıoğlu kimdir, biyografi bölümünde Yağmur Sarıoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yağmur Sarıoğlu kaç yaşında?, Yağmur Sarıoğlu memleketi neresi, Yağmur Sarıoğlu facebook, Yağmur Sarıoğlu nereli, Yağmur Sarıoğlu instagram, Yağmur Sarıoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yağmur Sarıoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Yağmur Sarıoğlu Kimdir – Yağmur Sarıoğlu Biyografi

Türk kadın pilotlar içinde en ünlüsü Göztepeli futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu, İskenderunlu olan Yağmur Sarıoğlu Hacettepe Üniversitesi’nden mezun oldu! Yağmur Sarıoğlu ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi”nde öğretim görevlisi olarak çalıştı.Lakin Yağmur Sarıoğlu’nun hedefleri, hayalleri çok değişikydı. Eşi ve ailesi pilot olmayı istediği için tedirgindi. Yağmur Sarıoğlu kaptan olmayı başına koymuştu, hedefine erişmek için her türlü zorluğu göze aldı. Birkaç senedir pilotluk eğitimi Yağmur Sarıoğlu hedeflerine erişti, özel bir havayolu şirketinde yardımcı pilot olarak vazifeye başladı. Yağmur Sarıoğlu, üniformasıyla uçağın kapısında çektirdiği resimi Instagram sayfasından paylaşarak bu haberi tüm takipçilerine duyurmuştu. Yağmur Sarıoğlu son haftalarda seferlerden paylaşımı yaptığı resimlerle sosyal platformda büyük ses getiriyor.

Zaman zaman yaptığı çılgınlıklarla magazin basınında haber olan Yağmur Sarıoğlu, gittiği Amerika tatilinde Las Vegas’taki bir Gökdelenin  108. katından atladı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.