Yağmur Öztürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
94
Yağmur Öztürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yağmur Öztürk kimdir?, biyografi sitemizde Yağmur Öztürk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yağmur Öztürk kimdir? kaç yaşında?, Yağmur Öztürk kimdir? memleketi neresi, Yağmur Öztürk kimdir? evi nerede, Yağmur Öztürk kimdir? nereli, Yağmur Öztürk kimdir? instagram, Yağmur Öztürk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yağmur Öztürk kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yağmur Öztürk
Doğum tarihi: 1 Ocak 1999
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.74 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Yağmur Öztürk nereli? Kaç yaşında?

Yağmur Öztürk kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Yağmur Öztürk sevgilisi? Yağmur Öztürk yer aldığı diziler? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yağmur Öztürk yaşamı ve biyografisi

Yağmur Öztürk Türk model ve dizi oyuncusudur. 2018 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide oynadığı Leyla rolü ile tanınmaya başladı.

Yağmur Öztürk sevgilisi kim

Yağmur Öztürk 1 Ocak 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ve öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde sürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra kısa bir süre modellik yaptı. Ardından oyunculuk dersleri almaya başladı. Yağmur Öztürk Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nden temel oyunculuk dersleri, diksiyon, spikerlik-sunuculuk ve kamera önü eğitimleri aldı.

Yağmur Öztürk dizi oyunculuğuna ilk kez 2018 senesinde “Beni Affet” dizisi ile başladı. 2020 senesinde “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde “Leyla” kişiliğine hayat verdi. Yağmur Öztürk bekar olup şimdilerde dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Yağmur Öztürk dizileri ve filmleri

Yağmur Öztürk hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 – Sevdim Seni Bir Kere (Leyla) (TV Dizisi)
  • 2018 – Beni Affet (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.