Yağmur Ayrık kimdir, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
267
Yağmur Ayrık kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yağmur Ayrık kimdir, biyografi sitemizde Yağmur Ayrık kimdir ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yağmur Ayrık kimdir kaç yaşında?, Yağmur Ayrık kimdir memleketi neresi, Yağmur Ayrık kimdir evi nerede, Yağmur Ayrık kimdir nereli, Yağmur Ayrık kimdir instagram, Yağmur Ayrık kimdir ile alakalı her detay yazımızda..

Yağmur Ayrık kimdir Biyografi

Gerçek adı: Yağmur Aydan Chibli
Doğum tarihi: 15 Kasım 1993
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.80 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Salih Chibli ile)
Meslek: Model, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Yağmur Ayrık nereli? Kaç yaşında?

Yağmur Ayrık kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Yağmur Ayrık evli mi, sevgilisi, kiminle evlendi, eşi, yer aldığı diziler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yağmur Ayrık yaşamı ve biyografisi

Yağmur Ayrık Türk model ve dizi oyuncusudur. 2015 senesinde tertip edilen güzellik yarışmasına katılmasının sonrasında yaşamı bir anda değişti ve oyunculuk yapmaya başladı.

Yağmur Ayrık oynadığı diziler

Yağmur Aydan Ayrık 15 Kasım 1993 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Adana’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü ve sonrasında Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde sürdürdü. 2014 senesinde tertip edilen güzellik yarışmasına dostlarının ısarcı yaklaşımı ile katıldı fakat birinci olamadı. 2015 senesinde yeniden Best Model Türkiye Güzellik yarışmasına katılarak birinci oldu.

Yağmur Ayrık güzellik müsabakasından sonra kameraların karşısına ilk kez beyazperde de adım attı ve 2015 senesinde “İkimize Bir Dünya” adlı sinema filminde rol aldı. 2016 senesinde “Kehribar” dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerini televizyon ekranlarına taşıdı. 2016 senesinde “Aşk ve Mavi” dizisinde “Sinem rolüne hayat verdi.

Oyunculuğu ve güzelliği ile büyüleyen Yağmur Ayrık Türk Sineması’nın Sultanı Türkan Şoray’a benzetilmektedir. Yağmur Ayrık 2018 senesinde Salih Chibli ile evlendi.

Yağmur Ayrık dizi ve filmleri

Yağmur Ayrık yer aldığı diziler, oynadığı sinema filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2016 Aşk ve Mavi (Sinem) TV Dizisi
  • 2016 Kehribar TV Dizisi
  • 2015 İkimize Bir Dünya Sinema Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.