Yağız Erdoğan kimdir, Yağız Erdoğan kaç yaşında?

06.11.2021
309
Yağız Erdoğan kimdir, Yağız Erdoğan kaç yaşında?

Yağız Erdoğan kimdir, biyografi bölümünde Yağız Erdoğan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yağız Erdoğan kaç yaşında?, Yağız Erdoğan memleketi neresi, Yağız Erdoğan facebook, Yağız Erdoğan nereli, Yağız Erdoğan instagram, Yağız Erdoğan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yağız Erdoğan kimdir? başlığımızın detayları..

Yağız Erdoğan Kimdir – Yağız Erdoğan Biyografi

Yağız Erdoğan 22 yaşında ve Rizelidir. İlkokulda başladığı atletizme 13 senedir sürdürmekte. Daha önce de futbol, basketbol ve voleybol oynadı. Milli takım sporcusudur ve balkan şampiyonu olan takımda yer almıştır. Yağız Erdoğan kendisini şöyle anlatıyor; Gidersem parkurlarda nasıl performanslar sergilerim bunları hep düşünüyorum. Güzel hayaller kurdum. Çevikliğime ve hızlıluğuma güveniyorum. Benim için zor bir savaş ama tatlı bir galibiyet olacak.

Yağız Erdoğan, 2015 senesinde Ninja Warrior Türkiye müsabakasında yarıştı. 2019 Survivor adaylarından birisi olan Yağız Erdoğan, “Zor bir savaş ama tatlı bir galibiyet.” sloganı ile Rize’den katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Yağız Erdoğan milli atlet ve birden çok rekoru yer alıyor. Ülkesini temsil etmek ve bu gururu Survivor’a taşımak istiyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.