Yağız Çiçek kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
341
Yağız Çiçek kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yağız Çiçek kimdir?, biyografi sitemizde Yağız Çiçek kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yağız Çiçek kimdir? kaç yaşında?, Yağız Çiçek kimdir? memleketi neresi, Yağız Çiçek kimdir? evi nerede, Yağız Çiçek kimdir? nereli, Yağız Çiçek kimdir? instagram, Yağız Çiçek kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yağız Çiçek kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yağız Çiçek
Doğum tarihi: 28 Mayıs 2003
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.77 cm
Kilo: 71 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Yağız Çiçek nereli? Kaç yaşında?

Yağız Çiçek kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Yağız Çiçek sevgilisi kim? Yağız Çiçek Parazit, Sebep Arıyorum şarkıları, youtube hesabı, ile ilgili araştırılanler, ifşa? Yağız Çiçek kaçırıldı mı, dövüldü mü haberleri? Yağız Çiçek Berfin ilişkisi sürdürmekte mu? Yağız Çiçek yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yağız Çiçek yaşamı ve biyografisi (yagizjr)

Yağız Çiçek Türk youtuber, şarkıcı ve fenomendir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflarla ünlendi.

Yağız Çiçek 28 Mayıs 2003 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Erzincan’dır. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten ünlü fenomen internet ve müzik dünyasında bi hayli bi hayli beğeni alan bir fenomendir. 2018 senesinde kurduğu TikTok hesabıyla takipçilerine içerikler sağlayan Yağız Çiçek sosyal platform fenomeni olmadan önce içine kapanık bir kişlik olduğunu vurgulamıştır.

Yağız Çiçek’in anne ve babasının ayrılma sürecinde sosyal platformda aktif olmaya başladı. Daha önce sosyal platform dünyasını yakında zamandan takip eden Yağız Çiçek sosyal platformnın nasıl bir dünya olduğuna bakmak için kurduğu hesaplarda şimdi binlerce takipçiye sahip oldu. Yağız Çiçek Beşikltaş taraftarıdır.

Yağız Çiçek özel yaşamında Berfin Öztürk ile ismi anıldı buluştu fakat ardından yollarını ayırdı. Yağız Çiçek bekar olup video ve müzik üretmeye sürdürmektedir.

@yagizjunior

Unuttum sonunu yine alcmaşcmaplc

♬ orijinal ses – kralcapraz

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.