Vural Üzül kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
527
Vural Üzül kimdir, nereli, kaç yaşında?

Vural Üzül Kimdir, biyografi sitemizde Vural Üzül ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Vural Üzül kaç yaşında?, Vural Üzül memleketi neresi, Vural Üzül evi nerede, Vural Üzül nereli, Vural Üzül instagram, Vural Üzül ile alakalı her detay yazımızda..

Vural Üzül Biyografi

Vural Üzül kimdir, kaç yaşında, nereli?

Vural Üzül, Türkiye’de saygın oyun videosu içerik üretici içinde bulunan başarılı isimlerdendir. Bugün tüm dünya çapında oynanan en popüler mobil oyunu olan PUBC videoları ile büyük çıkış yakalayan Vural Üzül ile ilgili bilgiler sunacağız.

Vural Üzül Türk oyun videosu içerik üreticisidir. 11 Temmuz 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 25 yaşındadır ve aslen Şanlıurfalıdır.

Vural Üzül yaşamı ve biyografisi

Vural Üzül, 11 Temmuz 1996 senesinde İstanbul’da üç çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. İki kız kardeşi bulunmaktadır. Memleketi aslen Şanlıurfalıdır. Anne aracılığıyla Kastamonuludur.

Vural Üzül boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Bilgisayar teknolojilerine karşı ilgisi çok ufak yaşlarda başladı. Ortalama 5 yıla aşkın sürede bilgisayar tamirciliği yaptı.  Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde sürdürdü. Lakin üniversite eğitimini yarıda bırakmak zorunda kaldı.

Vural Üzül, uzun süredir oyun videosu içerik üreticisi olarak yayınlar gerçekleştirmektedir. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Vural Üzül boy kilo yaş ve burcu?

Vural Üzül boyu 1.84 cm kilosu 84 kg burcu Yengeç. 11 Temmuz 1996 doğumlu olduğu için 25 yaşındadır.

Vural Üzül evli mi, kiminle evli?

Vural Üzül Kübra Üzül ile evlidir. Kübra Üzül Vural Üzül’ün lise saatleri civarından arkadaşıdır. Çiftin tanışma hikayeleri de Kübra’nın Vural’a kendi fotoğraflarını çektirmesi ile başlar. İnstagram hesabı için tıklayanız.

Vural Üzül sistem bilgisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.