Volkan Kaplan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
128
Volkan Kaplan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Volkan Kaplan kimdir?, biyografi sitemizde Volkan Kaplan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Volkan Kaplan kimdir? kaç yaşında?, Volkan Kaplan kimdir? memleketi neresi, Volkan Kaplan kimdir? evi nerede, Volkan Kaplan kimdir? nereli, Volkan Kaplan kimdir? instagram, Volkan Kaplan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Volkan Kaplan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Volkan Kaplan
Doğum tarihi: 17 Eylül 1980
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Başak
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Evli
Meslek:  İşletmeci, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Volkan Kaplan nereli? Kaç yaşında?

Volkan Kaplan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Volkan Kaplan sevgilisi? Volkan Kaplan müzik kariyeri, şarkıları, albümleri, konserleri kısaca ile ilgili araştırılan tüm detaylar yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Volkan Kaplan yaşamı ve biyografi detayları

Volkan Kaplan Türk müzisyen, söz yazarı ve bestecidir. Son senelerda yaptığı müzik çalışmaları ile tanınmaktadır.

Volkan Kaplan biyografi

Volkan Kaplan 17 Eylül 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Amasya Merzifonlu olan genç sanatçının bir erkek kardeşi bulunmaktadır. İlk ve orta öğretimini Yenilevent’te bitirdi. TSK’da görevli babasının tayini sebebiyle lise dönemini İzmit Gölcük’te bitirdi.

Volkan Kaplanm kariyerine halen lisede kurdukları müzik grubunda gitar çalarak başladı. Öğrenimini bitirdiktan sonra İstanbul’a dönen genç müzisyen 2000-2002 senelerında özel sanat merkezlerinde klasik gitar eğitimini tamamlayarak 2006 yılına kadar çeşitli mekanlarda sahne alarak kariyerine sürdü.2006 senesinde vatani görevini orduevinde müzisyen olarak yaptı. 2007 senesinde askerden döndükten sonra, sahnelere mola verip kariyer hedeflerinde söz yazarı ve besteci kimliğini ön plana çıkarmak için çalışmalar yaptı.

Volkan Kaplan 2008 senesinde nikah masasına oturdu. Bu evliliğinden bir kız bir de erkek çocuğu dünyaya gözlerini açtı.

2010 ile 2015 senelerında gıda sektöründe yönetici olarak çalışarak bunun yanı sıra yapmış olduğu bestelerini kayıt altına aldı.

2016 -2019 senelerı içinde Çanakkale’de kendi işletmesini açarak hem müzik hem iş yaşamını sürdürdü. Yıllardır biriktirdiği şarkılarını sevenleriyle paylaşma vakti gelmiştir. 2020 senesinde müzik projelerini hayata geçirmek için İstanbul’a gelip single ve stüdyo çalışmalarına başladı.

İlk çıkış şarkısını söz ve müziği Hacer Özgür, müziği ve düzenlemeleri Gökalp Gökmene  ait olan “Çift Dikiş” şarkısını yayınlayarak sevenleriyle bir araya getirdi. Ekim 2020’de yayınlayacağı kelimeleri kendisine ait olan “İnan” şarkısının çalışmalarına devam eden Volkan Kaplan müzik sektöründe üretken ve kalıcı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca en iyi beste ve en iyi şarkı kategorilerinde ödül almak istemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.