Veyis Ateş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
202
Veyis Ateş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Veyis Ateş kimdir?, biyografi sitemizde Veyis Ateş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Veyis Ateş kimdir? kaç yaşında?, Veyis Ateş kimdir? memleketi neresi, Veyis Ateş kimdir? evi nerede, Veyis Ateş kimdir? nereli, Veyis Ateş kimdir? instagram, Veyis Ateş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Veyis Ateş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Abdurrahman Veyis Ateş
Doğum tarihi:1 Ocak 1973
Doğum yeri: Mersin
Boy: 1.76 cm
Kilo: 84 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşandı (Kevser Ateş ile)
Meslek: Haber Spikeri, Sunucu, Yazar
İnstagram hesabı için tıklayın

Veyis Ateş nereli? Kaç yaşında?

Veyis Ateş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Veyis Ateş evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Veyis Ateş kitapları, özgeçmişi ile ilgili, doğum yeri, memleketi, fotoğraf ve videoları kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Veyis Ateş yaşamı ve biyografisi

Veyis Ateş Türk Türk Gazeteci, Yazar, Televizyon Sunucusu, Haber Spikeridir.  Habertürk ekran yüzü olarak tanınmaktadır.

Veyis Ateş evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı

Tam adı ile Abdurrahman Veyis Ateş 1 Ocak 1973 senesinde Mersin Tarsus’ta dünyaya gözlerini açtı.  Eğitim yaşamına ve öğrenimine Mersin’de başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi bölümünde sürdü ve bu bölümden mezun oldu.

Veyis Ateş mesleki kariyerine radyoculuk yaparak adım attı. Üniversite saatleri civarında başladığı radyoculuk kariyerini ardından Cem Radyo’ya taşıdı ve profesyonel olarak radyoculuk yapmaya başladı. Televizyonculuk yaşamına ilk kez 2006 senesinde TV NET’de adım attı ve Ana Haber bülteni sunmaya başladı. Ardından bir çok programa imzasını attı. Bu programlardan bazıları; Ankara-İstanbul, Akşama Doğru, Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Bakış Açısı ve Habere Bakış” programları oldu.

Veyis Ateş 2013 senesinde Habertürk TV ekranlarına geçti. 2016 senesinde Habertürk TV Genel Müdürü olarak vazifeye başladı. 2018 senesinden bu yana programcı ve yazar olarak görev almaya başladı. Veyis Ateş kariyeri boyunca 2 kitap kaleme aldı. 2006 senesinde “Etkili Konuşma” adlı kitabını ve 2017 senesinde “Akılda Kalan” kitabını yazdı.

Veyis Ateş 2020 senesinde Habertürk ekranlarında “Büyük Sorular” ve “Akılda Kalan” programlarını sunan isim oldu. Veyis Ateş şimdilerde “Spikerler Derneği Genel Başkanlığı” görevini yürütmektedir. Özel yaşamında Kevser Ateş ile evlendi fakat 2016 senesinde boşandı.

Veyis Ateş kitapları

Veyis Ateş’in kaleme aldığı kitaplar aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2017 Akılda Kalan
  • 2006 Etkili Konuşma
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.