Vahap Seçer kimdir, Vahap Seçer kaç yaşında?

06.11.2021
172
Vahap Seçer kimdir, Vahap Seçer kaç yaşında?

Vahap Seçer kimdir, biyografi bölümünde Vahap Seçer biyografi sayfası ile karşınızdayız. Vahap Seçer kaç yaşında?, Vahap Seçer memleketi neresi, Vahap Seçer facebook, Vahap Seçer nereli, Vahap Seçer instagram, Vahap Seçer ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Vahap Seçer kimdir? başlığımızın detayları..

Vahap Seçer Kimdir – Vahap Seçer Biyografi

1963 tarihinde Mersin’de  doğan Vahap Seçer, İlköğrenimini Tarsus’ta Hürriyet İlköğretim Okulu’nda, orta öğrenimini Cengiz Topel Lisesi’nde yapan Seçer, liseyi Adana’da Motor Teknik Lisesi’nde yüksek öğrenimini ise Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde bitirdi.

Tarım, sanayi ve dış ticaret alanlarında faaliyeti olan şirketlerde yönetim kurulu üyesi ve başkanı, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Tarsus Sanayici ve İş Adamları Derneği ile Ziraat Mühendisleri Odası Üyesi, Tarsus Güç Birliği Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı olan Vahap Seçer, 23. zamanda Mersin Milletvekili seçildi. 

Vahap Seçer,  2019 Mart  yerel seçimlerinde CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.

Kahramanmaraş Pazarcıklı bir ailenin çocuğu olan Meral Seçer ile evli olan Vahap Seçer 1991 ve 1996 doğumlu iki erkek evlat sahibidir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.