Ümit Erlim kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
193
Ümit Erlim kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ümit Erlim kimdir?, biyografi sitemizde Ümit Erlim kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ümit Erlim kimdir? kaç yaşında?, Ümit Erlim kimdir? memleketi neresi, Ümit Erlim kimdir? evi nerede, Ümit Erlim kimdir? nereli, Ümit Erlim kimdir? instagram, Ümit Erlim kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ümit Erlim kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ümit Erlim
Doğum tarihi: 27 Eylül 1987
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.65 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
Twitter hesabı için tıklayın

Ümit Erlim nereli? Kaç yaşında?

Ümit Erlim kimdir, nereli, kaç yaşında boy kilo? Ümit Erlim Instagram, nomad? Ümit Erlim Öldü mü? Pis Yedili’nin Zeki’si Ümit Erlim dizileri ve yaşamı ile ilgili araştırılan birden fazla bilgi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ümit Erlim yaşamı ve biyografisi

Ümit Erlim Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2011 senesinde Pis Yedili dizisinde Zeki kişiliği ile tanındı ve büyük bir çıkış yakaladı.

Ümit Erlim 27 Eylül 1987 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Liseyi başarı ile bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Fizik Mühendisliği Bölümü’nde bitirdi. Oyunculuk yapmak isteyen Ümit Erlim ardından eğitim hayatına Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde sürdürdü.

Kameraların karşısına ilk kez 2011 senesinde “Pis Yedili” adlı dizide “Zeki” kişiliği ile yer aldı. En büyük çıkışını da bu dizi ile yaptı.  İlk kez beyazperde de 2015 senesinde “Nadide Hayat” sinema filmi ile yer aldı. Bunun yanında” Göçebe” ve “Vatanım Sensin” dizilerinde boy gösterdi. 2020 senesinde Çağan Irmak imzalı Netfilix dizisinde rol alan isim oldu.                                                                                                                                      

Ümit Erlim dizi ve filmleri

Ümit Erlim dizleri, oynadığı sinema film projeleri güncel olarak aşağıda bulunmaktadır.

  • Vatanım Sensin
  • Göçebe
  • Nadide Hayat
  • Pis Yedili
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.