Ümit Aslan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
1.358
Ümit Aslan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ümit Aslan Kimdir?, biyografi sitemizde Ümit Aslan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ümit Aslan Kimdir? kaç yaşında?, Ümit Aslan Kimdir? memleketi neresi, Ümit Aslan Kimdir? evi nerede, Ümit Aslan Kimdir? nereli, Ümit Aslan Kimdir? instagram, Ümit Aslan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ümit Aslan Kimdir? Biyografi

Ümit Aslan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Ümit Aslan varlıklı bir iş adamı. 7 farklı sektör ve 13 işletme ile genç işadamı olan Ümit Aslan’ın yaşamı şöyle; Ümit Aslan 1983 tarihinde Van’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Vanlı’dır. Nakliyecilik, halı ve kilim satışı yapan bir ailede büyüdü. Daha halen 16 yaşındayken ticaret yaşamına atıldı. 1999 senesinde Antalya’da turizm yatırımlarına başladı.
İlk olarak 2000 senesinde Belek’te halı mağazası açmıştır.

Daha sonra Kemer’de spa işletmesini açmıştır. Daha sonra 5 yıldızlı turistik tesiste spa işletmeciliğine ağırlık vermiştir.

Ümit Aslan, inşaat, otomotiv, tekstil, yatçılık ve otel işletmeciliği ile de sektörel büyümesini sürdürmiştir.

Medya ve Magazin basınında özel yaşamı ile de gündeme gelen Ümit Aslan Ceren Hindistan ile evliliği, ayrılığı, kızlarının tedavi görmesi hususunda da gündeme gelmiştir.

Ümit Aslan Ceren Hindistan ile evliliğinden önce de 2 kez imam nikahı ile evlilikler gerçekleştimiştir. Bu evliliklerinden bir çocuğu daha mevcuttur. Ümit Aslan’ın imam nikahlı eşinin adı Rojbin ve amcasının kızıdır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.