Ümidi Ümit Tüney kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
1.484
Ümidi Ümit Tüney kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ümidi Ümit Tüney Kimdir, biyografi sitemizde Ümidi Ümit Tüney ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ümidi Ümit Tüney kaç yaşında?, Ümidi Ümit Tüney memleketi neresi, Ümidi Ümit Tüney evi nerede, Ümidi Ümit Tüney nereli, Ümidi Ümit Tüney instagram, Ümidi Ümit Tüney ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ümidi Ümit Tüney Biyografi

Ümidi Ümit Tüney kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ümidi Ümit Tüney sosyal platform fenomeni ve Youtuber’dır. 1992 senesinde Aksaray’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 29 yaşındadır. Hasan Abi ile GTA: V, Pes Drafts videoları ile yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Ümidi Ümit Tüney yaşamı ve biyografisi

Ümidi Ümit Tüney 1992 senesinde Aksaray’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Aksaray’da başladı. 7 yaşında atari oyunları oynamaya başladı. Tsubasa Futbol Oyunu ve Mortal Combat oyunlarını oynadı. 8 yaşında halen ikinci sınıf öğrencisiyken Almanya’ya taşındı. 16 yaşında lisanslı futbol oynadı. Liseyi bitirdiktan sonra aslında Öğretmen olmak isteyen fenomen üniversite eğitim hayatına İşletme bölümünde ve eş zamanlı olarak Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde sürdürmeye başladı. Bir dönem Almanya’da yaşadıktan sonra tekrar Aksaray’a geri döndü. Yaşadığı seneler içinde aksanı değişti.

Real Madrid takımı hayranı olan Ümidi Ümit Tüney sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. En sevdiği mobil uygulama Brawl Stars. En beğendiği futbolcular ise Melih Demiral ve Çağlar Söğüncü. Youtuber olduktan sonra aylık kazancının 40 bin TL olduğu bilinmektedir.

Hasan Abi ile GTA: V, Pes Drafts videoları ile önü açılan Ümidi Ümit Tüney FIFA veya Pes gibi oyunları paylaşarak bir hayli önemli hedef kitleye sahip olmuştur. Ümidi lakabını Arap kökenli dostları takmıştır. Bir dönem WWE videoları çeken fenomen artık bu tarz video içerikleri çekmemektedir.

Ümidi Ümit Tüney boy kilo ve hangi burç?

Ümidi Ümit Tüney boyu 1.70 cm kilosu 78 kg ve burcu Oğlak.

Ümidi Ümit Tüney sevgilisi, evli mi?

Ümidi Ümit Tüney 2017 senesinde evlendi. Furkan Yaman, Hasan Mustan, Emrecan Önal gibi Youtuberlar katıldı. Ümit Tüney’in bu evliliğinden Cihangir isminde bir erkek çocuğu bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.