Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne?

26.10.2021
256
Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne?

Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne?, biyografi sitemizde, Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne? başlığı altında makale bir araya getirdik. Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne? biyografisi yazımızda…

Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne?

MasterChef Türkiye 2020 kadrosu içinde bulunan Uğur Yılmaz kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Facebook, Twitter, YouTube ve İnstagram adresi ne? Elendi mi? Yemekteyiz programına katıldı mı? Ana kadroya seçilen yarışmacı ile ilgili hazırlanmış ayrıntılı biyografi yazısıdır.

(Dilerseniz bu yazıya Serhat Uzunkök YouTube kanalından video biyografi şeklinde de varabilirsiniz)

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz Kimdir Ve Nereli

MasterChef Uğur Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli

1994 doğumlu olan ve Akdeniz Üniversitesinde aşçılık eğitimi alan Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef’e Antalya Muratpaşa’dan katılıyor ve aslen de Antalyalı.
İki kardeşi mevcuttur. Abisi Sezer Deniz de cheflik yapmaktadır.

Aşçılığa çok beğenerek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini ufak bir restmiktarda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır.
Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını bulduğını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş yaşamına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.
6 aylık macerasın sonrasında Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada detaylarının köreldiğini fark edince,
Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

Fransız mutfağında, Asya Mutfağında ve İtalyan mutfağında bi hayli kabiliyetlidir.
Eleme turlarında enerjisinin çok az olması ve yavaş olması sebebiyle Mehmet Şefin bazı eleştirilerine maruz kalsa da MasterChef 2020’nin kadrosunda bulunan yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda olduğu için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

MasterChef Türkiye’de ana kadroya giren 13.isim olan Uğur Yılmaz,
ana kadroda yer aldıktan kısa süre sonra talihsiz bir tulumba tatlısı tecrübesi yaşadığı için yarışmaya çok iyi başlayamasa da şu anda efendi kişiliği ile ve yakışıklılığı ile seyircilerin dikkatini çeken isimlerinden olmayı başardı.

Sosyal medyayı aktif biçimde kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram hesabında 19.700 takipçisi,
Twitter hesabında da 800’e yakın takipçisi bulunmaktadır. Tabi şuan için.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/uguryilmazdeniz/

Twitter adresi https://twitter.com/uguryilmazdeniz

Facebook adresi https://www.facebook.com/uguryilmazdeniz07

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.