Uğur Volkan Uysal kimdir, Uğur Volkan Uysal kaç yaşında?

07.11.2021
432
Uğur Volkan Uysal kimdir, Uğur Volkan Uysal kaç yaşında?

Uğur Volkan Uysal kimdir, biyografi bölümünde Uğur Volkan Uysal biyografi sayfası ile karşınızdayız. Uğur Volkan Uysal kaç yaşında?, Uğur Volkan Uysal memleketi neresi, Uğur Volkan Uysal facebook, Uğur Volkan Uysal nereli, Uğur Volkan Uysal instagram, Uğur Volkan Uysal ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Uğur Volkan Uysal kimdir? başlığımızın detayları..

Uğur Volkan Uysal Kimdir – Uğur Volkan Uysal Biyografi

1978 Antalya doğumlu Uğur Volkan Uysal, Turizm ve otelcilik bölümünde okudu. Aynı zamanda Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Uluslararası ilişkiler bölümünü bitirdi.

Daha ufak yaşlarda beş yıldızlı birden çok otelde çalışan şef Uğur Volkan Uysal,23 yaşında Sous Chef, 25 yaşında ise Executive Chef olarak büyük bir başarıya imza attı. Dünyaca ünlü restoranların danışmanlığını da yapan Uysal 2014 senesinden beri 450’yi aşkın programla Turkmax Gurme programını sundu. Ayrıca Unifood Profesyonel’ ve ‘Chef X’ ile 4 senedir faaliyet gösteren bir şirketin sahibidir.

Uğur Volkan Uysal,şimdilerde Sabah Gazetesinde köşe yazarlığı yapan Funda Karayel,ile birlikte hafta içi her gün 13.55’de Atv ekranlarında bulunacak olan İftara Ne Pişirsem adlı programı sunacak.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.