Uğur Akkuş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
181
Uğur Akkuş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Uğur Akkuş kimdir?, biyografi sitemizde Uğur Akkuş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Uğur Akkuş kimdir? kaç yaşında?, Uğur Akkuş kimdir? memleketi neresi, Uğur Akkuş kimdir? evi nerede, Uğur Akkuş kimdir? nereli, Uğur Akkuş kimdir? instagram, Uğur Akkuş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Uğur Akkuş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Uğur Akkuş
Doğum tarihi: 1976 (43 yaşında)
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.80 cm
Kilo: 82 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Ebru Şallı ile)
Meslek:  İşadamı, Yatırımcı,
İnstagram hesabı için tıklayın.

Uğur Akkuş kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ünlü işadamı ve bunun yanı sıra adını magazin dünyasında Ebru Şallı ile duyuran Uğur Akkuş kimdir nereli, kaç yaşında, ne iş yapar, yaşamı, biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Uğur Akkuş yaşamı ve biyografisi

Türkiye’nin saygı işadamlarından Uğur Akkuş 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Üniversite eğitiminin sonrasında genç yaşta iş yaşamına atıldı. Bugün A&S Yatırım Holding’in CEO’su ve bunun yanı sıra 2019 senesinde Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 kanalının da %57 ortağıdır. Uğur Akkuş konumu ve statüsü gereği yatırım danışmanlığı hususunda uzmanlaşmış gen işadamlarındandır. Uğur Akkuş, Kuveyt Emiri Şeyh el Sabah el Ahmed el Cabir el Sabah’ın ülkemizdeki resmi danışmanıdır. Ayrıca Uğur Akkuş, Şems Türk Kuveyt-Türkiye Yatırım Danışmanlığı Şirketi Grup Başkanı olarak da görev yapmaktadır.

Kuveyt Emiri Şeyh el Sabah el Ahmed el Cabir el Sabah’ın Türkiye’deki resmi danışmanı olan Şems Türk Kuveyt-Türkiye Yatırım Danışmanlığı Şirketi Grup Başkanı Uğur Akkuş, 2010 senesinde Türkiye’ye 3 milyar dolarlık yatırım haberleri ile gündeme gelen isimler içinde olmuştur. Başarılarının bunun yanında 2017 senesinde magazin dünyasında da adı çok fazla zikredilen isimler içinde yer aldı. Bir dönem Gonca Akkuş ile evli olan Uğur Akkuş’un bu evliliğinden 2 çocuğu bulunmaktadır. 2017 senesinde boşanma davası açtığı eşi Gonca Akkuş’tan ayrılarak Ebru Şallı ile birlikte olmuş ve nişanlanmıştır. Eylül 2019 tarihinde ise Ebru Şallı ile evlenmiştir.

Uğur Akkuş şimdilerde ülkemizde yatırım danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdürmeye sürdürmektedir. Genç yatırımcı Uğur Akkuş yatırım danışmanlığı hususunda dünya önderleri ile birlikte çalışarak en uygun yatırım fırsatlarını kara dönüştürebilen başarılı iş adamlarındandır. Uğur Akkuş bunun yanı sıra  ASWAR Group yönetim kurulu üyesidir. 2019 senesinde medya gücüne de elde ederek TV8 kanalının %57’sini satın almıştır. Uğur Akkuş’un serveti ise en fazla araştırılan konular içinde.

Uğur Akkuş eski eşi Gonca Akkuş fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.