Tuvana Büyükçınar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
831
Tuvana Büyükçınar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tuvana Büyükçınar kimdir?, biyografi sitemizde Tuvana Büyükçınar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuvana Büyükçınar kimdir? kaç yaşında?, Tuvana Büyükçınar kimdir? memleketi neresi, Tuvana Büyükçınar kimdir? evi nerede, Tuvana Büyükçınar kimdir? nereli, Tuvana Büyükçınar kimdir? instagram, Tuvana Büyükçınar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Tuvana Büyükçınar kimdir? Biyografi

Tuvana Büyükçınar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Tuvana Büyükçınar eşi kim? Babası, Can Ataklı, abiye, tasarımları, instagram ve online satış sitesi hangisi? Yeni Bir Ben jüri üyelerinden Tuvana Büyükçınar kimdir?

Kanal D ekranlarında yayına başlayan “Yeni Bir Ben” yarışma programının jüri üyesi ünlü modacı Tuvana Büyükçınar biyografisi sizlerle.

Modacı Tuvana Büyükçınar 1975 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi şuan bilinmemektedir. Tuvana Büyükçınar boyu, kilosu ile ilgili bilgiler ise net değildir.

Eğitm yaşamına İstanbul’da başlayan modacı, üniversite öğrenimini İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi’nde “Endüstri Ürünleri Tasarımı” bölümünde tamamaldı.

Modacılık kariyerine 1991 senesinde başladı. İlk olarak çeşitli moda dergilerinde editörlük yaptı.

1999 senesinde kendi mağazasını açmayı başardı. İstanbul Nişantaşı’nda A46 adını verdiği marka ile ilerleme kaydetti.

4 yıl boyunca mağazayı işletti. 2003 senesinde konsept değişikliğine gitti ve düğün, davet, kurumsal etkinlikler, partiler ve de organizasyonlar için tasarımlar hazırlayan yeni bir adla A46 Organization’ı kurdu.

Daha sonra “Tuvanam” isminde adıı verdiği markasını kurdu ve tüm ülkelerde markasını tanıtmayı başardı.

İkinci durak markası “Tutti” oldu.

2010 senesine gelindiğinde Dantell’in kreatif direktörü oldu.

Alara Koçibey, Emine Kütük Palabıyık ile birlikte çocuk mobilyaları markası olan 3MOMS’ı kurdu.

Modacılık alanında şimdilerde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tuvana Büyükçınar ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, oyuncu ve sunucu Şebnem Dönmez ile birlikte Kanal D ekranlarında yayına giren “Yeni Bir Ben” yarışma programının jüri üyesi olarak ekranlarda yerini almaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.