Turgut Çıngı kimdir, Turgut Çıngı kaç yaşında?

05.11.2021
44
Turgut Çıngı kimdir, Turgut Çıngı kaç yaşında?

Turgut Çıngı kimdir, biyografi bölümünde Turgut Çıngı biyografi sayfası ile karşınızdayız. Turgut Çıngı kaç yaşında?, Turgut Çıngı memleketi neresi, Turgut Çıngı facebook, Turgut Çıngı nereli, Turgut Çıngı instagram, Turgut Çıngı ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Turgut Çıngı kimdir? başlığımızın detayları..

Turgut Çıngı Kimdir – Turgut Çıngı Biyografi

 Finalist yarışmacı Turgut Çıngı, Antalya’da dünyaya gözlerini açtı ve  25 yaşındadır. Profesyonel olarak müzik yapan Çıngı bir çok yerde sahne alıyor. O Ses Türkiye yarışmasına katılarak dört jüriyi de döndürdü ve aralarından Murat Boz’u seçti.

Turgut Çıngı, O Ses Türkiye’ye “Trenler” şarkısıyla katıldı. Murat Boz ile yoluna devam eden yarışmacı, sonraki turda “Sensiz Olmuyor” şarkısıyla Mehmet Tokalı ile düello yaparak bu turu da atlamayı başardı. Gemiler şarkısı ile diğer düelloda Kerem Çıldırlı’yı eledi ve böylelikle çeyrek finale kalmayı başardı. Çeyrek finalde Beyaz’ın takımından Mikail – Alican – Cihan üçlüsü ile karşı karşıya geldi ve bu turdan da finale yükselmeye hak kazandı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.