Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran

15 Mayıs 2015 0 Yazar: Biyografi

Survivor’ın başarılı yarışmacılarından olan Turabi Çamkıran 10 Mart 1988 tarihinde Mersin Erdemli’de doğmuştur. İlkokul ve lise öğrenimini Mersin’de tamamlayan Turabi, lise yıllarında break dansa merak sarmıştır ve bu alanda çalışmalar yapmaya başlamıştır. Lise eğitiminin ardından güzel sanatlar bölümüne yerleşen Turabi, Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

Hiphop ve break dans alanında kendini geliştiren Turabi, dans eğitimleri vermiştir ve ardından da dövüş sporlarına merak salarak “Muay Thai”üzerinde çalışmalar yapmıştır.

Dövüş sanatları eğitimi için Tayland’a giden Turabi, burada dövüşlere katılmış ve dövüşler üzerinden para kazanmaya başlamıştır.

2008 yılında Acun Ilıcalı‘nın yapımını üstlendiği “Benimle Dans Eder misin?” adlı yarışmaya katılan Turabi, 6. hafta da yarışmaya veda etmiş ve 2013 yılında “Yetenek Sizsiniz” adlı yetenek yarışmasına katılmıştır. 2014 yılında yine Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği yarışmacıların ıssız bir adada yaşam mücadelesi verdiği “Survivor” adlı yarışmaya katılan Turabi, 1. olarak şampiyon olmuştur.

2014 yılında düzenlenen “Survivor” da başarılı performans gösteren Turabi Çamkıran, Acun Ilıcalı’nın daveti üzerine 2015 yılında düzenlenen “Survivor All Star” yarışmasına katılmıştır.

Survivor’da gösterdiği performansla yapımcıların dikkatini çeken Turabi, 2014 yılında vizyona giren Sabit Kanca 2 filminde rol almıştır.

Turabi Çamkıran Kimdir?

Turabi Çamkıran Nereli: Mersin, Erdemli

Turabi Çamkıran Yaşı: 27

Turabi Çamkıran Boyu: 180 cm

Turabi Çamkıran Kilosu: 75 kg

Turabi Çamkıran Saç Rengi: Siyah

Turabi Çamkıran Göz Rengi: Siyah

Turabi Çamkıran Burcu: Balık

Turabi Çamkıran Sevgilisi: bilinmiyor

Turabi Çamkıran Twitter: @turabicamkiran

Turabi Çamkıran instagram: @turabicamkiranttt

Turabi Çamkıran Oynadığı Diziler ve Filmler

– Sabit Kanca 2 / film (Turabi)

Turabi Çamkıran Fotoğrafları – Resimleri

istanbul escort bayan