Tuncer Çiftçi Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
1.752
Tuncer Çiftçi Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tuncer Çiftçi Kimdir?, biyografi sitemizde Tuncer Çiftçi Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuncer Çiftçi Kimdir? kaç yaşında?, Tuncer Çiftçi Kimdir? memleketi neresi, Tuncer Çiftçi Kimdir? evi nerede, Tuncer Çiftçi Kimdir? nereli, Tuncer Çiftçi Kimdir? instagram, Tuncer Çiftçi Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Tuncer Çiftçi Kimdir? Biyografi

Tuncer Çiftçi Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Tuncer Çiftçi, büyük buluşma, kıyamet alametleri, yüzündeki yazılar ne mana taşıyor? Tuncer Çiftçi Mehdi mi? Soruları çoğalınca yaşamı da merak konusu oldu. Tuncer Çiftçi videoları ile bi hayli konuşula isimler içinde.

Tuncer Çiftçi öldü mü? Tuncer Çiftçi’nin eşi kimdir? Tuncer Çiftçi’nin yüzündeki yazılar ne anlama geliyor. Çenesindeki yazı ne? Çenesindeki Allah yazısı neyi sembolize ediyor?

Tuncer Çiftçi 2018 senesinin konuşulan isimleri içinde. Tuncer Çiftçi kimdir nerelidir, iletişim bilgileri, ile ilgili bilgi, hangi cemaatten olduğu, hangi kanalda çıkıyor, kadınlar tek kelimesi ile suya atlıyor, Tuncer Çiftçi ne yapmaya çalışıyor?

Tuncer Çiftçi, 1970 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Bugün 48 yaşlarındadır. Esasen Kastamonu Pınarbaşı Karafasıl Köyü’nden, olan Tuncer Çiftçi 1970 İstanbul 4. Levent doğumludur. Aynı zamanda evli ve 4 çocuk babasıdır. Yaşamını İzmit ilinde sürdürmektedir.

Tuncer Çiftçi İzmit ilinde televizyon kanallarında boy gösteriyor ve bunun yanı sıra radyo programları yapıyor. Sosyal medya kanalları üzerinden kendisini hastalıklara şifa dertlere deva olan ‘mehdi’ olarak tanımlamaktadır.

2004 senesinde İzmit iline gelen Tuncer Çiftçi radyodan kendisini tanıtma fırsatı elde eder. Kısa bir süre sonra ettiği dualarla bir hayli önemli hedef kitlesine ulaşır. Bir dönem açtığı web sitesi üzeriden çeşitli online radyolarla çeşitli şehirlerde programlar gerçekleştirmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.