Tunç Elibol kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
834
Tunç Elibol kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tunç Elibol kimdir?, biyografi sitemizde Tunç Elibol kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tunç Elibol kimdir? kaç yaşında?, Tunç Elibol kimdir? memleketi neresi, Tunç Elibol kimdir? evi nerede, Tunç Elibol kimdir? nereli, Tunç Elibol kimdir? instagram, Tunç Elibol kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tunç Elibol kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Tunç Elibol
Doğum tarihi: 1976
Doğum yeri: Manisa
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: Sunucu, Gazeteci, Akademisyen
İnstagram hesabı için tıklayın

Tunç Elibol nereli? Kaç yaşında?

Tunç Elibol kim, eşi, sevgilisi, yaş, hangi takımlı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tunç Elibol yaşamı ve biyografisi

Tunç Elibol Türk sunucu ve televizyon yapımcısıdır. Türkiye’de ulusal televizyonlarda sunucu kimliği ile tanınmaktadır. Aynı zamanda akademik kariyeri de mevcuttur.

Tunç elibol yaş

Tunç Elibol 1976 senesinde Manisa Akhisar’da dünyaya gözlerini açtı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde sürdü. Mesleki kariyerine 2000 senesinde üniversiteden mezun olduktan sonra ilk kez dönemin Cine 5 televizyon kanalında başladı. Bu süreci kısa bir süre sonra Show TV takip etti. Burada “Spor Sayfası” ve ”Showspor “ programlarını sunarak geniş bir kitle yakaladı. Kariyerinde bir sonraki adım Lig TV oldu. Burada Fenerbahçe muhabirliği yapan isim oldu.

2012 senesinde akademik kariyerinde bir adım daha atarak İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı.

Kariyerinde sunucu ve yapımcı olarak ilerleme kaydeden Tunç Elibol 2015 senesinde “Deep Medya” yapım şirketini kurdu. TRT Spor kanalında “Futbol Ateşi “ ve” TRT 1 ekranlarında “Şut ve Gol” programlarının hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu yaptı. Aynı zamanda seslendirme de yapan Tunç Elibol, TV8 kanalında seslendirme de yaptı.

Tunç elibol biyografi nereli

2018 senesinden bu yana FBTV Genel Müdürü olarak çalışmalarını ilerleten Tunç Elibol Fenerbahçe‘de FBTV Acun Ilıcalı‘ya emanet eden isim olmuştur. İyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Tunç Elibol bunun yanı sıra memleketinin takımı olan Akhisarspor’a da destek vermektedir.

Tunç Elibol’un evli  olup olmadığı veya sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.