Tülay Maciran kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
2.752
Tülay Maciran kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tülay Maciran kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Tülay Maciran kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tülay Maciran kimdir? kaç yaşında?, Tülay Maciran kimdir? memleketi neresi, Tülay Maciran kimdir? evi nerede, Tülay Maciran kimdir? nereli, Tülay Maciran kimdir? instagram, Tülay Maciran kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tülay Maciran kimdir? Biyografi

Tülay Maciran nereli? Kaç yaşında?

Tülay Maciran kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Tülay Maciran şarkıları? Tülay Maciran sevgilisi, evli mi, eşi kim? Tülay Maciran boy kilo yaş bilgileri. Tülay Maciran ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tülay Maciran yaşamı ve biyografisi

Tülay Maciran Türk şarkıcı ve müzisyendir. Sanatçı seslendirdiği şarkılarla beğeni toplayarak kısa bir sürede tanınmaya başlamıştır.

Tülay Maciran şarkıları

Tülay Maciran şarkıları, 1 Kasım 1984 senesinde Sivas İmranlı’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Sivas İmranlıdır. Tülay Maciran müzik kariyerine çok ufak yaşlarda halen 8 yaşındayken türkü söyleyerek başladı. Müzik eğitimini annesinden alan genç ve güzel sanatçının bunun bunun yanında Taner Maciran adında ikiz kardeşi bulunmaktadır.

Tülay Maciran sevgilisi, evli mi, eşi kim

Tülay Maciran bundan 20 yıl öncesine kadar kendi memleketi olan İmranlı ve etrafında çeşitli organizasyonlarda, düğün ve etkinliklerde sahne aldı. 2000 yılına kadar türkülerini bu platformlarda seslendirdi. 2000 senesinde ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşti. Ardından çeşitli türkü evlerinde sahne almaya başladı. Tülay Maciran müzik kariyeri 2014 senesinde “Nerdesin” albümü ve sonrasında 2017 senesinde “Melek Yüzlüm” adlı albümle sürdü.

Tülay Maciran

Evli olan Tülay Maciran’ın Tuana adında bir kızı bulunmaktadır. Tülay Maciran sevdiği sanatçılar içinde Aşık Veysel, Muharrem Temiz, Erdal Erzincan, Seyfi Doğanay, Zaralı Halil, Muhlis Akarsu, Cengiz Özkan, Yılmaz Çelik ve Güler Duman bulunmaktadır.

Tülay Maciran boyu 1.68 cm kilosu 56 kg burcu Akrep

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.