Tuğkan Gönültaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
759
Tuğkan Gönültaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tuğkan Gönültaş Kimdir, biyografi sitemizde Tuğkan Gönültaş ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuğkan Gönültaş kaç yaşında?, Tuğkan Gönültaş memleketi neresi, Tuğkan Gönültaş evi nerede, Tuğkan Gönültaş nereli, Tuğkan Gönültaş instagram, Tuğkan Gönültaş ile alakalı her detay yazımızda..

Tuğkan Gönültaş Biyografi

Tuğkan Gönültaş kaç yaşında, kimdir, aslen nereli, ne zaman dünyaya geldi, nerede oturuyor, evi nerede, ev adresi, kaç abonesi var, yaşı, boyu, burcu, instagram hesabı, survivor yarışmasına katıldı mı? Tuğkan Gönültaş babası nereli? Tuğkan Gönültaş ajans telefon numarası nedir? Tuğkan Gönültaş doğum günü, doğum tarihi, fiziksel özellikleri, boyu, kilosu, saç stili, göz rengi? Tuğkan Gönültaş yer aldığı diziler?

Tuğkan Gönültaş Elraenn kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi Tuğkan Gönültaş Elraenn boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Tuğkan Gönültaş hangi üniversite mezunu, ne mezunu, hangi takımlı, hangi filmlerde oynadı, yer aldığı diziler ve filmler? Tuğkan Gönültaş boy kilo yaş? Elraen kimdir, ne zaman yayın yapmaya başladı? Tuğkan Elraenn Gönültaş kaç yaşında?  Tuğkan Gönültaş (Elraen sevgilisi) Tuğkan Gönültaş kaç kardeş, Kürt mü, memleketi, asıl mesleği ne? Tuğkan Gönültaş ne kadar tanıyorsun, ne kadar kazanıyor? Elraenn kaç TL kazanıyor, aylık kazancı? Bir dönem Tuğkan Gönültaş neden banlandı? Tuğkan Gönültaş sevgilisi kim? Tuğkan Gönültaş ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Elraenn gerçek adı Tuğkan Gönültaş 27 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası nereli diye merak edenler için Tuğkan Gönültaş baba kökeni olarak aslen Ağrılıdır. Tuğkan Gönültaş, eğitim yaşamına İstanbul’da başladı ve İstanbul’da büyüdü. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite yaşamına yine İstanbul Yeditepe Üniversite Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümünde sürdü ve mezun oldu.

Üniversiteden mezun olduktan sonra yurtdışında Amerika’da yaşamaya başladı. Ardından vatani görevi için Türkiye’ye İstanbul’a geri döndü. Askerliğini bitirdiktan sonra iş yaşamına atılan Tuğkan Gönültaş tekstil sektöründe kendi vizyonuna uygun Eightborn isimli markasını yaratarak kısa bir sürede iş hedeflerine ulaşmayı başardı. Aynı zamanda tiyatro ve oyunculukla da ilgilenen genç yayıncı hem tiyatro hem de temel oyunculuk eğitimleri aldı.

Oyuncu ve de oyun tutkunlarının bir arada olduğu popüler Twitch uygulamasının başarılı yayıncıları içinde yer bulunan Elraenn ismi ile önü açılan Tuğkan Gönültaş ülkemizin bi hayli beğeni alan ve başarılı yayıncılarındandır. YouTuber ve Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş (Elraenn) doağdaki canlıların bir parçası olan hayvanlara ve belgesellerde zararlı ve yırtıcı olarak algı yaratılan sürüngenlere karşı ön yargıyı kırmak amacı ile yola çıkmıştır.

Tuğkan Gönültaş sanal dünya çapında kariyerini ilk kez Twitch üzerinden Elraenn ismini tercih ederek yayın yaşamına adım attı. Twitch yayınlarında Mount & Blade oyunlarında göstermiş olduğu üst düzey performansla dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Tuğkan Gönültaş 1999 senesinden bu yana oyun oynamaktadır. İlk oyunu Ultima Online olan Elraenn son 20 senedir oyun uzmanı ve oyun tutkundur. Twitch kanalında yayıncı ve içten sohbeti, üslubu, tavırlarıyla kitlesine etkilemeyi başarmıştır. Tuğkan Gönültaş  JTG TV’nin Noobstar yarışmasına ve  JTG’nin House of Gamers yarışmasına katılan isimler içinde yer aldı.

Tuğkan Elraenn Gönültaş GTA 5 role play yayınlarıyla hem Türkiye’de hem de tüm dünya çapında en fazla izlenen yayıncılar içinde bulunmaktadır. Youtube kanalında egzotik hayvanlarla alakalı içerik üreten Tuğkan Gönültaş son sezonda JTG’ye katılan isim oldu.

Tuğkan Gönültaş çocukluk senelerı egzotik hayvanları incelemesi ile geçti. Daha önceleri hobi amaçlı incelediği egzotik hayvanları ardından profesyonel olarak sanal dünyaya taşıdı. İlk etaplarda karınca videoları çeken Tuğkan Gönültaş Youtube kanalı olan Karınca Çiftliğim platformunda ardından farklı egzotik hayvanların videolarına yer verdi. Yasal olarak CITES belgesi içerisinde tehlike arz etmeyen bütün canlıları beslemeye başladı.

Tuğkan Gönültaş video paylaşımlarında bulunan bitki akvaryumu ve deniz akvaryumunda kurbağa, yılan türleri, piton, çiyan ve tarantula gibi hayvanları beslemektedir. Besleme esnasında videolarında hayvanları ile sesli konuşmalarındaki içtenyet, hayvanlara merhamet ve şefkat göstermesi takipçileri aracılığıyla tam not almasını sağlamıştır. Ünlü yayıncı sosyal sorumluluk projesi kapsamı içinde sürüngen ve egzotik hayvan türlerine karşı olan ön yargının silinmesi hususunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Twitch yayıncısı ve youtuber Tuğkan Gönültaş noobstar yarışması ile ünlendi. Streamer ve Youtuber Tuğkan Gönültaş Karınca Çiftliğim youtube kanalıya büyük bir takipçi kitlesine sahiptir. Twitter, Twitch, instagram ve youtube üzerinden milyonlarca takipçi ve beğeniye sahip olan Tuğkan Gönültaş Instagram hesabında genelde şimşek Necmiye ile birlikte olduğu keyifli videoları bulunmaktadır.  

Tuğkan Gönültaş  Jahrein kavgası ile de bir dönem gündeme geldi. Jahrein Twitch yayıncısı Elraenn’in izlenme rakamının sahte bireyler, makine yani bot olduğunu ileri sürmüştü.

Sosyal medya fenomeni Tuğkan Gönültaş 2021 yılı itibari ile 34 yaşındadır.  Bekar olan Tuğkan Gönültaş boyu 1.89 cm kilosu 97 kg ve burcu Yay. Göz rengi mavi ve saç rengi ise kahverengi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.