Tuğçe Kandemir Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
415
Tuğçe Kandemir Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Tuğçe Kandemir Kimdir?, biyografi bölümümüzde Tuğçe Kandemir Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Tuğçe Kandemir Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim..

Başlıklar

Tuğçe Kandemir Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

Ad Soyad Tuğçe Kandemir
Meslek Sanatçı
Yaşı 25 (1996-01-01)
Boyu 1,64
Kilosu 64 KG
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Bilinmiyor
Doğum Yeri Mersin

Tuğçe Kandemir Kimdir? Biyografi

Tuğçe Kandemir, 1 Ocak 1996 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimi için Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü tercih etmiştir. Son sınıf öğrencisi olan Kandemir, özel bir okulda stajyer olarak öğretmenlik ve kendi okulunda asistanlık yapmaktadır.

Asistan olarak çalışmalarını sürdürmüş olsa da KPSS sürecinde ataması gerçekleşmediği için tezini vererek yoluna devam etme kararı almıştır.

Tüm Türkiye onu 2018 senesinde ‘Bu Benim Öyküm’ isimli şarkısı ile tanımıştır. Tüm şarkılarını kendi yazıp seslendiren genç şarkıcı, kısa bir sürede büyük bir ün kazanmayı da başarmıştır.

Bu Benim Öyküm şarkısı ile tanınan Kandemir’in, aynı yıl ‘Yanlış’, ve ‘İçimdeki Sen’ adlı şarkıları da yayınlanmış ve çok beğenilmiştir. Daha sonra ise ‘Gülü Soldurmam’, ‘Yağmur’ ‘Aşkın’ın Şarkıları’, ‘Sonbahar’, İyi ki Doğdun Angaralı’ şarkılarını seslendirmiştir.

Yayınlamış olduğu her şarkı milyonlarca kişi aracılığıyla dinlenen Kandemir, ‘Yelkovan’ isimli bir de single çalışması yapmıştır.

En son ‘Kurban Olduğum’ şarkısıyla büyük beğeni toplamıştır.

Oğlak burcu detaylarına sahip olan Tuğçe Kandemir, 1.64 metre uzunlukta ve 64 kilogram ağırlıktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.