Tuğçe Demirbilek kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
322
Tuğçe Demirbilek  kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tuğçe Demirbilek kimdir?, biyografi sitemizde Tuğçe Demirbilek kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuğçe Demirbilek kimdir? kaç yaşında?, Tuğçe Demirbilek kimdir? memleketi neresi, Tuğçe Demirbilek kimdir? evi nerede, Tuğçe Demirbilek kimdir? nereli, Tuğçe Demirbilek kimdir? instagram, Tuğçe Demirbilek kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tuğçe Demirbilek kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Tuğçe Demirbilek Zanna
Doğum tarihi:  20 Mart 1981
Doğum yeri: Giresun
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Koç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali:  Evli (Danilo Zanna ile)
Meslek:  İş kadını, Yoga Eğitmeni
İnstagram hesabı için tıklayın.

Tuğçe Demirbilek nereli? Kaç yaşında?

Tuğçe Demirbilek kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Tuğçe Demirbilek oğlu, çocuğu, dini, mesleği, instagram hesabı? Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek nasıl tanıştı? Tuğçe Demirbilek ekşi sözlükte yorumları. Danilo Zanna eşi Tuğçe Demirbilek filmleri? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tuğçe Demirbilek yaşamı ve biyografisi

Tuğçe Demirbilek ünlü İtalyan şef Danilo Zanna’nın eşidir. Türkiye’de şef Danilo Zanna ile evlenmesinin sonrasında tanınmaya başladı. Tuğçe Demirbilek Yoga eğitmenidir.

Tuğçe Demirbilek kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Tuğçe Demirbilek 20 Mart 1981 senesinde Giresun’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına Giresun’da başladı. Lise eğitiminin sonrasında İstanbul’a geldi. Tuğçe Demirbilek yaşamı ünlü İtalyan şef Danilo Zanna’nın tatil için geldiği Türkiye’de tanışmaları ile bir anda değişti. Danilo Zanna tanıştığı ve aşık olduğu Tuğçe Demirbilek’ten ayrılmamak için ülkesini, ailesini, sosyal çevresini gerisinde bırakarak Türkiye’ye yerleşti.

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek nasıl tanıştı

Tuğçe Demirbilek Danilo Zanna birlikteliği kısa bir süre sonra evliliğe doğru gitmeye başladı. Çift 2012 senesinde nikah masasına oturdu. Tuğçe Demirbilek Danilo Zanna evliliğinden 2013 senesinde “Zeno Tibet” adlı bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. Tuğçe Demirbilek mesleği yoga eğitmenliğidir. Ayrıca, kişisel olarak sosyal platform hesaplarında dizi, film önerileri, özlü sözler ve kitap tavsiyeleri bulunmaktadır.  

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek nasıl tanıştı?

“Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslını söylemek gerekirse ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu dile getirdi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını dile getirdi. İstanbul’da yaşamaya sürdük”

Danilo Zanna eşi Tuğçe Demirbilek filmleri
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.