Tuğçe Aral kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
301
Tuğçe Aral kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tuğçe Aral Kimdir, biyografi sitemizde Tuğçe Aral ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuğçe Aral kaç yaşında?, Tuğçe Aral memleketi neresi, Tuğçe Aral evi nerede, Tuğçe Aral nereli, Tuğçe Aral instagram, Tuğçe Aral ile alakalı her detay yazımızda..

Tuğçe Aral Biyografi

Manken ve şarkıcı Tuğçe Aral 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Türkiye’nin en uzun bacaklı modeli olarak tanınmaktadır. Model olmasının yanında şarkıcı kimliği ile de bilinmektedir.

Tuğçe Aral sevgilisi

Eğitimine İstanbul’da başlayan güzel manken Çemberlitaş Kız Lisesi Yabancı Dil bölümünü bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Kocaeli Üniversitesi’nde sürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra stajyer İngilizce öğretmenliği yapmaya başladı.

2010 senesinde katıldığı defilelerde bayan bacak unvanını aldı. Ardından Haute Couture defilesinde podyumda yer aldı.

Tuğçe Aral bacak boyu

2013 senesinde katıldığı Best Model Of Turkey modellik yarışması ile profesyonel modellik kariyerine adım attı. Istanbul Fashion Week defilelerinde podyuma çıktı.

Tuğçe Aral bacak boyu

Tuğçe Aral, Türkiye’nin Best Swimsuit’i seçildi. Diksiyon ve tiyatro eğitimleri alan Tuğçe Aral televizyon kanallarında özel açılışlarda sunuculuk yaptı.

Tuğçe Aral doğum tarihi

Tuğçe Aral 2014 senesinde Miss Freedom Of Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve birinci seçilerek Kraliçe unvanını aldı. Ardından bir çok güzellik ve modellik müsabakasında jüri üyesi olarak yer aldı. Tuğçe Aral “Salına Salına” adlı single müzik çalışması ile kariyerine sürdürmektedir.

Tuğçe Aral boyu 1.77 cm, kilosu 55 kg burcu Oğlak ve Göz rengi Kahverengi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.