Tuğba Karaca Biyografisi

Tuğba Karaca Biyografisi

19 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Tuğba Karaca kimdir? Tuğba Karaca biyografisi, Tuğba Karaca sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Tuğba Karaca memleketi, Tuğba Karaca kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Tuğba Karaca hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Tuğba Karaca biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.
<br/ >Tuğba Karaca doğum tarihi: 19.Ağustos.1979
<br/ ><br/ >Tuğba Karaca burcu: Aslan
<br/ >Tuğba Karaca mesleği: Model, Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu
<br/ >”Üç taçlı güzel”

Tuğba Karaca, 19 Ağustos 1979 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Abisi basketbol oyuncusudur. 1993 yılında Ankara’dan İzmir’e taşındılar. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun oldu. Haldun Dormen yönetiminde Med Yapım Akademide tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

Önce Başak Gürsoy ajansı ile sonra da Uğurkan Erez Ajansı ile çalıştı.

1999 yılından beri modellik yapan Tuğba Karaca, 2000 senesinde Best Model Turkey ve Best Model Europe unvanlarını kazandı. Tuğba Karaca, 2003 yılında Türkiye güzeli seçildi. Türkiye güzeli seçilmesi ile magazincilerin gözdesi oldu. İlk programını Star TV ekranlarında Hayat Magazin ismi ile sundu.

2008 yılında Cine5’te canlı yayınlanan “Yüzleşme” adlı tartışma programını yaptı ve Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek”te hostes olarak görev aldı. 2009 yılında Star TV’de yayınlanan “Mega Magazin” programının sunuculuğunu yaptı. Birkaç sinema ve dizi filmde de rol almıştır.

Tuğba Karaca, 10 Temmuz 2006 tarihinde basketbolcu Cömert Küce ile evlendi.

Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı Tv8’de, Temmuz 2015 tarihinde başlayacak olan “Durma Dans Et” adlı dans yarışmasında Tuğba Karaca sunuculuk yapacak. Programın jüri üyeleri ise Kemal Doğulu, Edis Görgülü, Cemre Kemer ve Neslihan Önder olacak.

Filmleri ve Dizileri :
2010 – Herkes mi Aldatır? (Bardaki Jartiyerli Kadın)(Sinema Filmi)
2009 – Kutsal Damacana 2: İt Men (Melis) (Sinema Filmi)
2006 – Eksi 18 (İnci)(TV Dizisi)
2005 – Çılgın Yuva (Sırma) (TV Dizisi)
<br/ >Tuğba Karaca

istanbul escort bayan