Tuğba Ekinci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
535
Tuğba Ekinci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tuğba Ekinci Kimdir?, biyografi sitemizde Tuğba Ekinci Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuğba Ekinci Kimdir? kaç yaşında?, Tuğba Ekinci Kimdir? memleketi neresi, Tuğba Ekinci Kimdir? evi nerede, Tuğba Ekinci Kimdir? nereli, Tuğba Ekinci Kimdir? instagram, Tuğba Ekinci Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Tuğba Ekinci Kimdir? Biyografi

Tuğba Ekinci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Türk pop müziği sanatçısı Tuğba Ekinci 4 Haziran 1976 senesinde 2 çocuklu bir ailede Kars’ta dünyaya gözlerini açtı. Bugün 42 yaşındadır. Eğitim yaşamına ilk kez Kars’ta başladı. Daha sonra İstanbul’a geldi. İstanbul Pendik lisesini bitirdi.

Medya kariyeri her ne kadar o şimdi asker şarkısı ile olduğu bilinse de ilk keşfi yapımcı yönetmen Osman Sınav olmuştur. O vakitlerda Bodrum’da ‘Mavi Düşler’ dizisi çekilirken ona teklifte bulunur.

Tuğba Ekinci televizyon dünyası ile “Çarkıfelek” yarışma programnda hosteslik yaparak adım attı. Takvimler 1994 yılını gösterdiğinde güzellik yarışmasına katıldı ve 20 adayla birlikte dereceye girdi.

Müzik kariyerinin başlangıcı ise ünlü müzik yapımcısı Erol Köse ile start vermiştir. Özcan Şenyaylar’dan eğitim aldı. Bu başlangıç 8 albüm yapmasına vesile oldu.

Magazin dünyasında ismi çok anıldı. Güzelliği çok konuşuldu ve kıskanıldı. Hülya Avşar’a benzetildi. Daha sonra Hülya Avşar’dan daha güzel olduğu kanısına varanlar da oldu.

Ünlü yönetmen Sinan Çetin, ‘Berlin in Berlin’ filminin devamı niteliğinde olan ‘New York in New York’ filminin çekimleri için kendisine Hülya Avşar yerine teklif götürmüştür.

Özel yaşamında Fatih Özbilen ile evlendi. Lakin bu evlilik kısa sürmüştür.

Daha önce de bazı isimlerle sevgili olarak anıldı. Bu isimlerin içinde İbrahim Çelikkol, Ahmet Yıldırım, Mert Öğüt, Ümit Cem Şenol, Cengiz Coşkun ve Mesut Aksu yer aldı.

Tuğba Ekinci 2018 senesinde Afrin’e giren Türk askerlerine “Türkiye’nin Aslanları” adlı şarkısının klibi ile gündem oldu. En son da instagram paylaşımı üzerinden yeni sevgilisi ile poz vererek magazin dünyasında yer aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.