Tuğba Dural kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
274
Tuğba Dural kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tuğba Dural kimdir?, biyografi sitemizde Tuğba Dural kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tuğba Dural kimdir? kaç yaşında?, Tuğba Dural kimdir? memleketi neresi, Tuğba Dural kimdir? evi nerede, Tuğba Dural kimdir? nereli, Tuğba Dural kimdir? instagram, Tuğba Dural kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tuğba Dural kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Tuğba Dural
Doğum tarihi: 9 Haziran 1981
Doğum yeri: Zonguldak
Boy: 1.64 cm
Kilo: 53 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Tuğba Dural nereli? Kaç yaşında?

Tuğba Dural kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Tuğba Dural evli mi, kiminle evlendi, sevgilisi, eşi kimdir? Hangi kanalda ve hangi takımlı? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tuğba Dural yaşamı ve biyografisi

Tuğba Dural Türk Haber Spikeri ve Televizyon sunucusudur. Hem televizyon ekranlarından hem de eski oyuncu Rıdvan Dilmen ile 7 yıllık birlikteliğini sonlandırdığı için magazin gündeme gelmiş ve tanınmıştır.

Tuğba Dural kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Tuğba Dural 9 Haziran 1981 senesinde Zonguldak’ta dünyaya gözlerini açtı. Rğitim yaşamına Zonguldak’ta başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Dökümantasyon Enformasyon Bölümü’nde sürdü.

Mesleki kariyerine başlamadan önce 2004 ila 2005 senelerı arasına Serap Ezgü’den özel spikerlik eğitimi aldı. 2004 senesinde profesyonel olarak ilk çalıştığı televizyon kanalı CNN TÜRK haber merkezi oldu. Burada Şirin Payzın’la “Yeni Gün Hafta Sonu” programını hazırlayp sundu. Aynı zamanda “Spor Ekspres” programında görev aldı. 2004 senesinde yanı zamanda ekonomi haberlerini sunmak üzere Radyo Foreks’te de görev aldı.

Tuğba Dural 2010 senesinde NTVSpor ekranlarına geçti ve spor haberlerini sunmaya başladı. Ayrıca “Sporun Not Defteri” programını sundu.

Tuğba Dural özel yaşamında 2011 senesinde Euro D’nin eski genel müdürü Burak Koca ile nikah masasına oturdu. 2012 senesinde bu evliliği karşılıklı sonlandırarak boşandı. Tuğba Dural eski oyuncu olan Rıdvan Dilmen ile 7 yıl birlikte aşk yaşadı. Hatta nişanlandı. 7 yıl sonunda bu birlikteliğe de son noktayı koydu. Tuğba Dural bekar olup şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.