Tuğba Akıncı kimdir, Tuğba Akıncı kaç yaşında?

07.11.2021
1.268
Tuğba Akıncı kimdir, Tuğba Akıncı kaç yaşında?

Tuğba Akıncı kimdir, biyografi bölümünde Tuğba Akıncı biyografi sayfası ile karşınızdayız. Tuğba Akıncı kaç yaşında?, Tuğba Akıncı memleketi neresi, Tuğba Akıncı facebook, Tuğba Akıncı nereli, Tuğba Akıncı instagram, Tuğba Akıncı ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Tuğba Akıncı kimdir? başlığımızın detayları..

Tuğba Akıncı Kimdir – Tuğba Akıncı Biyografi

 Sunucu Tuğba Akıncı şimdilerde 360 Tv’de mesleklerin zorluklarını ve keyifli yönlerini Kolay Mı Sandın? isimli program ile sağlamaktadır. Sunduğu Kolay Mı Sandın? isimli programda birden çok mesleği deneyimlemekte ve hem zor, hemde keyifli yönlerini sağlamaktadır.

1988 tarihinde dünyaya gözlerini açan Tuğba Akıncı aslen Konya Ereğli’lidir. İstanbul’da yaşamaktadır.Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur.

 Eşi  sunucu Türker Akıncı, Tuğba Akıncı’ya Tv de program yaparken, canlı yayın konuklarını da şahit göstererek Tuğba Akıncı!ya  evlenme teklif etmişti.Evliliği kabul eden Tuğba Akıncı, ile  sunucu yazar, Türker Akıncı 2017 tarihinde evlenmişlerdir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.