Tuana Tezsay kimdir, Tuana Tezsay kaç yaşında?

05.11.2021
95
Tuana Tezsay kimdir, Tuana Tezsay kaç yaşında?

Tuana Tezsay kimdir, biyografi bölümünde Tuana Tezsay biyografi sayfası ile karşınızdayız. Tuana Tezsay kaç yaşında?, Tuana Tezsay memleketi neresi, Tuana Tezsay facebook, Tuana Tezsay nereli, Tuana Tezsay instagram, Tuana Tezsay ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Tuana Tezsay kimdir? başlığımızın detayları..

Tuana Tezsay Kimdir – Tuana Tezsay Biyografi

 1998 Sakarya doğumlu Tuana Tezsay Özyeğin Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. 10. sınıfta Melis Metehan ile kaynaşmış o günden bu yana hiç ayrılmamışlardır.İlerleyen zamanda İstanbul’a taşınmışlardır.

Sosyal medya hesabı instagram da bi hayli popüler olan Tezsay son haftalarda özellikle makyaj videoları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Televizyon ve sosyal platform dünyasının ünlü isimlerini ve tiplemelerini makyaj ile birlikte canlandırmaktadır. Yaptığı makyajların sonrasında kısa bir süre taklitlerini de yaparak bir hayli önemli takipçiye ulaşmayı başarmıştır.

Cennet Mahallesinin Pembe’si Melek Baykal’ın Pembe tiplemesiyle çok beğenilmiştir. Pembe gibi çekirdek çitlemesi, sakız çiğnemesi ve göbek atmasıyla çok bi hayli beğeni alan tiplemelerinden biridir.

Yeşilçam’ın en başarılı isimlerinden Türkan Şoray tiplemesindeki yanağındaki ben tam yerinde. Makyaj ile çok fazla insana benzeyebiliyor.

Unutulmaz dizi Aşk-ı Memnu üzerinden seneler geçmesine rağmen hala büyük bir keyifle izlenen dizilerdendir. Tuana Tezsay’da Aşk-ı Memnu’da ki Matmazel kişiliğine bürünmüştür.

Tuana Tezsay’ın Instagram hesabındaki ismi tuanatezsay’dır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında 551bin takipçisi mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.