Tolunay Uğurlukaya kimdir, Tolunay Uğurlukaya kaç yaşında?

07.11.2021
882
Tolunay Uğurlukaya kimdir, Tolunay Uğurlukaya kaç yaşında?

Tolunay Uğurlukaya kimdir, biyografi bölümünde Tolunay Uğurlukaya biyografi sayfası ile karşınızdayız. Tolunay Uğurlukaya kaç yaşında?, Tolunay Uğurlukaya memleketi neresi, Tolunay Uğurlukaya facebook, Tolunay Uğurlukaya nereli, Tolunay Uğurlukaya instagram, Tolunay Uğurlukaya ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Tolunay Uğurlukaya kimdir? başlığımızın detayları..

Tolunay Uğurlukaya Kimdir – Tolunay Uğurlukaya Biyografi

1995 İstanbul doğumlu Tolunay Uğurlukaya, Işık Üniversitesi’de İç mimarlık bölümünden mezun oldu. Tolunay Uğurlukaya İnstgram dünyasında çok tanınan bireylerden biridir. Fotoğrafları bi hayli büyük alkış alan başarılı olan Tolunay Uğurlukaya ‘nın tarzı spor ve klasik olarak takipçilerine tüm giyim ve moda stillerini özel biçimde göz önüne seriyor. Doğal resimler paylaşarakta takipçilerinin yoğun ilgisini çekiyor.

Tolunay Uğurlukaya genelde genç ve orta yaşlı kesim aracılığıyla alakayla takip edilen bir fenomen. Kollarında dövme olan fenomen çekmiş olduğu farklı tarzı ve fotoğrafları ile takipçilerine giyim ve moda hususunda ilham veriyor. Tolunay Uğurlukaya bunun yanı sıra yurt dışında da çok zaman geçiren ve markalar aracılığıyla tercih edilen kişi olarak yaşamına sürdürmekte.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.