Tolunay Acar kimdir, Tolunay Acar kaç yaşında?

05.11.2021
127
Tolunay Acar kimdir, Tolunay Acar kaç yaşında?

Tolunay Acar kimdir, biyografi bölümünde Tolunay Acar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Tolunay Acar kaç yaşında?, Tolunay Acar memleketi neresi, Tolunay Acar facebook, Tolunay Acar nereli, Tolunay Acar instagram, Tolunay Acar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Tolunay Acar kimdir? başlığımızın detayları..

Tolunay Acar Kimdir – Tolunay Acar Biyografi

1999 Ankara doğumlu Tolunay Acar, 2005 senesinden, 2018 yılına kadar yaşantısını Bolu’da sürdürmüş, İlk ve Orta öğretimini Bolu’da tamamlamıştır. Ardından İstanbul’a yerleşen Tolunay Acar, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde eğitim yaşamına sürdürmektedir.

Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır, fakat halen herhangi bir oyunculuk deneyimi yaşamamıştır.

Yakın gelecekte ekibi ile birlikte Youtube’da içerik üretmeye ekranlara gelecek olan Acar, önceden bir çok birinin kamera arkasında farklı görevlerde rol almıştır. 2020 yılı Mayıs ayından bu yana, kamera önünde Youtube ve İnstagram’da kendi sosyal platform hesapları üzerinden çalışmalarını sürdürmeye karar vermiştir.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.