Tolga Tekin Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
481
Tolga Tekin Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tolga Tekin Kimdir?, biyografi sitemizde Tolga Tekin Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tolga Tekin Kimdir? kaç yaşında?, Tolga Tekin Kimdir? memleketi neresi, Tolga Tekin Kimdir? evi nerede, Tolga Tekin Kimdir? nereli, Tolga Tekin Kimdir? instagram, Tolga Tekin Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Tolga Tekin Kimdir? Biyografi

Tolga Tekin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Vatanım Sensin Mehmet kimdir? Vatanım Sensin Mehmet Akif kim? Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy Tolga Tekin ile hayat buldu. Peki, Tolga Tekin kimdir?

Vatanım Sensin Mehmet kimdir? Vatanım Sensin Mehmet Akif kim? Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy Tolga Tekin ile hayat buldu. Peki, Tolga Tekin kimdir? Vatanım Sensin oyuncuları içinde Mehmet Akif Ersoy kimdir? Rolü kim canlandırıyor sorusunun yanıtını herkes düşünüyor. Vatanım Sensin Tolga Tekin kimdir? Tolga Tekin dizileri hangileri? Vatanım Sensin Mehmet Akif kimdir? Tolga Tekin yaşamı sizlerle.

19 Mart 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açan oyuncu Tolga Tekin aslen Kars’lıdır. Eğitim yaşamı 1992 senesinde Özel Arı Koleji ile başlar. Bu süreci Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü takip eder.

Ardından Anadolu turneleri başlar. Adana Devlet Tiyatrosu’nda görev alır. İlerleyen senelerda ise Ankara Devlet Tiyatrosu’na tayin olur. 4 yıl boyunca “Bizim Evin Halleri” dizisinde rol aldı.  İlk olarak Muhteşem Yüzyıl’da tanındı ve beğeni aldı.  Tolga Tekin 2013 senesinde Zeynep Koltuk ile evlendi. Henüz çocukları yoktur.

Paramparça dizisinde Özkan kişiliği onun büyük kitlelere ulaşmasında payı yüksek oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.