Tolga Kulakçı, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
383
Tolga Kulakçı, nereli, kaç yaşında?

Tolga Kulakçı, biyografi sitemizde Tolga Kulakçı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tolga Kulakçı kaç yaşında?, Tolga Kulakçı memleketi neresi, Tolga Kulakçı evi nerede, Tolga Kulakçı nereli, Tolga Kulakçı instagram, Tolga Kulakçı ile alakalı her detay yazımızda..

Tolga Kulakçı Biyografi

Tolga Kulakçı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tolga Kulakçı manken ve modeldir. 1992 senesinde İzmit’te dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 29 yaşındadır. Kısmetse Olur yarışma ve evlilik programı ile tanındı ve yıldızı parlamaya başladı.

Tolga Kulakçı yaşamı ve biyografisi

Tolga Kulakçı 1992 senesinde İzmit’te dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmit’te başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitimini lisans bölümünde bitirdi.

Tolga Kulakçı Kısmetse Olur yarışma programına damat adayı olarak katıldıktan sonra yaşamı bir anda değişmeye başladı. Manken Tolga Kulakçı, bir dönem borç verdiği kız arkadaşı ile gündeme gelmiş ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Aynı zamanda Kısmetse Olur damat adaylarından Tolga Kulakçı gece kulübünde çıkan olay fotoğrafları sebebiyle de evinden kovulduğu iddiaları ile de gündeme gelmişti.

Selin Ciğerci sevgilisi Kısmetse Olur Tolga Kulakçı mı şeklinde yöneltilen sorulara karşın, Selin Ciğerci basına kimse ile aşk yaşamadığını ve yaşamında kimsenin olmadığını belirtmiştir.

Tolga Kulakçı boy kilo ve hangi burç?

Tolga Kulakçı boyu 1.93 cm kilosu 82 kg ve burcu Oğlak.

Tolga Kulakçı sevgilisi?

Tolga Kulakçı sevgilisi Selin Ciğerci ile ismi anıldı fakat birliktelikleri ile ilgili net bilgi bulunmamaktadır.

Tolga Kulakçı kimdir, Tolga Kulakçı SelinCiğerci sevgili mi, evlendi mi, Tolga Kulakçı Kısmetse Olur programı ile ünlenmişti, instagram hesabı, burcu, ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.