Tika Behrami kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
240
Tika Behrami kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tika Behrami kimdir?, biyografi sitemizde Tika Behrami kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tika Behrami kimdir? kaç yaşında?, Tika Behrami kimdir? memleketi neresi, Tika Behrami kimdir? evi nerede, Tika Behrami kimdir? nereli, Tika Behrami kimdir? instagram, Tika Behrami kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tika Behrami kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Tika Behrami
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Kosova
Boy: 1.66 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek:  Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Tika Behrami nereli? Kaç yaşında?

Tika Behrami kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Tika Behrami sevgilisi? Tika Behrami Türkçe şarkısı, instagram, youtube hesapları, ile ilgili araştırılanler, müzik kariyeri, Türk mü, dini, Müslüman mı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tika Behrami yaşamı ve biyografisi

Tika Behrami Arnavutluk’un ünlü şarkıcılarından ve starlarındandır. Ülkesinde ve dünya çapında seslendirdiği hip-hop tarzı müziklerle tanımaktadır. Türkiye’de 2020 senesinde Türkçe bilmediği halde seslendirdiği Yalla adlı şarkısı ile tanınmaya başladı.

Tika Behrami sevgilisi

Tika Behrami gerçek ve tam adı Flutura Behrami’dir. Ünlü hip-hop starı Tika Behrami Kosova’da Klina e Mesme köyünde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına liseye kadar burada sürdürdü. Lisenin ilk senelerında ailesi ile birlikte Priştine’ye taşındı. Tika Behrami Skenderaj belediye başkanı eski adayı Cena Behrami’nin akrabası kuzenidir.

Tika Behrami yaş

Tika Behrami müzik kariyerine 31 Ekim 2019 senesinde kelimelerini kendisinin yazdığı 2TON & Tika “TT” adlı video klibini yayınlayarak başladı. Ardından 26 Haziran 2020 tarihinde “Heroine” adlı müzik videosunu paylaşımı yaptı. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tika Behrami’nin bugün 60 bine yakın instagram takipçisi bulunmaktadır. En kaliteli rap sanatçıları içinde bulunan Tika kendi ülkesinde bi hayli popüler. Genç ve güzel hip-hop şarkıcı 23 Temmuz 2020 tarihinde müzik kariyerinde değişik bir çıkış yaparak hiç Türkçe bilmediği halde “Yalla” adlı Türkçe müzik çalışmasını vide klibi ile paylaşımı yaptı. Türkiye’de kısa bir sürede bi hayli büyük alkış alan Tika Behrami bekar olup şimdilerde yaşadığı şehir Priştine, Kosova’dır.

Ünlü star Tika Behrami video klibindeki cesur sahneleriyle dikkat çekerken, video klibi çok kısa bir sürede yüz binlerce kişi aracılığıyla izlendi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.