Teneke Kafalar kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.258
Teneke Kafalar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Teneke Kafalar Kimdir, biyografi sitemizde Teneke Kafalar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Teneke Kafalar kaç yaşında?, Teneke Kafalar memleketi neresi, Teneke Kafalar evi nerede, Teneke Kafalar nereli, Teneke Kafalar instagram, Teneke Kafalar ile alakalı her detay yazımızda..

Teneke Kafalar Biyografi

Teneke Kafalar Suat Bıçakçı kimdir? Teneke Kafalar Teneke Kafalar PUBG mobile oyunu uzmanıdır. Teneke Kafalar YouTube kanalı üzerinden video ve strateji içerikleri üreten bir ekip olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk etapta onu yakında zamandan tanımayanlar yalnızca zSuat yani gerçek ismi ile Suat Bıçakçı olarak tekil olarak bilseler de aslında Teneke Kafalar 4 kişi olup sıkı bir ekiptir.

Teneke Kafalar içinde Suat Bıçak zSuat olarak oyun dünyasında bilinmektedir. Ekibin diğer aile bireyleri ise şöyle; Osman Balcılar (OoSee), Burak Orçan ve Hilmi Namlı.

Teneke Kafalar Türkiye’de ve tüm dünya çapında bilinen mobil ve PC oyun uzmanıdır. Teneke Kafalar 9 Mayıs 2015 senesinden bu yana YouTube üzerinden video içi erkleri sunmaya başlamıştır. İlk vido yayınlama tarihleri 17 Aralık 2015 tarihidir. 500 üzerinde video ve yatım milyonu geçen abone sayısı ile Teneke Kafalar hemen hemen 150 milyar izlenme ile listeleri ilk sırasında bulunmaktadır.  

Youtube hesabında içten,  keyifli bir biçimde PUBG oyununda genelde saklanma taktikleri, Among Us gibi değişik taktikler ve daha birden fazla oyunda belki de hiç bilinmeyen enteresan taktik videoları bulunmaktadır.

Suat Bıçakçı boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Teneke Kafalar Twitch platformu üzerinden de canlı yayınlar gerçekleştirmektedir. Assassin’s Creed: Odyssey, Among Us, Worms W.M.D, PUBG gibi kategorilerde de canlı yayınlar gerçekleştirerek binlerce takipçi sayısına ulaşmıştır. Teneke Kafalar bunun bunun yanında Instagram, Twitter ve facebook üzerinden de kısa video içerikleri paylaşmaktadır.

İlk Türk strateji online kart oyunu özelliğine sahip olan H.O.B.S oyunu Teneke Kafalar ekibinin çıkardığı ve test aşaması bittiği bir oyundur.

Aşağıda Teneke Kafalar ekibinin tüm karakterlerinin instagram hesaplarına varabilirsiniz.

Teneke Kafalar ekibi instagram hesapları

  • Teneke Kafalar zSuat Suat Bıçakcı Instagram
  • Teneke Kafalar OoSee Osman Balcılar Instagram
  • Teneke Kafalar Yobenhilmi Hilmi Namlı Instagram
  • Teneke Kafalar Burak Orçan Instagram
  • Teneke Kafalar instagram
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.