Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli?

26.10.2021
265
Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli?

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli?, biyografi sitemizde, Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli? biyografisi yazımızda…

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli?

Fox Tv ekranlarının enteresan yarışma programı Temizlik Benim İşim yarışması programının sunucusu Kadir Ezildi sempatik tavırları ile merak ediliyor.
Kadir Ezildi kimdir? Gerçekten temizlik takıntısı var mı? Kaç yaşında, nereli? Ailesi ile ilgiliki bilgileri de bu yazımızda sunacağız sizlerle.

Hemen başlayalım. Sosyal medya fenomeni olan Kadir Ezildi 1995 senesinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gözlerini açtı.

Evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapan Kadir Ezildi titizliği ve temizlik düşkünlüğü ile evde annesini bile bezdirmiş değişik bir erkek.

Kadir Ezildi anne aracılığıyla Bayburt’lu baba aracılığıyla ise Konyalı’dır.
Kadir Ezildi annesi Ümran Kaplan ve kardeşi Kerem Ezildi ile İstanbul Maltepe’de yaşamaktadır.

Obsesif Temizlik hastalığı olan Kadir Ezildi bu duruma hastalık olarak bakmamaktadır.Temizlik yaparken neşelenmektedir. Lakin annesi bu durumdan biraz rahatsız.

Dışarı çıkmaktan çok haz etmiyor, varsa yoksa balkonda çay keyfi. Balkonda çay keyfi yapmaya bayılıyor. Çay yaşamının vazgeçilmezi.

Aslını söylemek gerekirse İstanbul’da özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyordu fakat Fox Tv ekranlarındaki Temizlik Benim İşim programını sunmaya başlayınca işinden ayrıldı.

2010 senesinde anne ve babasının ayrılmasından sonra temizlik hastalığının başladığını söyleyen Kadir Ezildi dip köşe her tarafı temizliyor.
Temizlik hastalığının yüzünden evine misafir kabul etmeye çekinen Ezildi misafir gittikten sonra yapacağı temizliği düşündüğünden misafire odaklanamıyor.

Kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine harcıyor. Bulaşık çıkmasın diye yemek bile yapmayı istemiyor ve markette en fazla temizlik reyonunda dolaşmayı seviyor. Evli değil ve sevgilisi de yok. Sosyal medya kullanıcıları ile ilgili ‘bunla evlenmek mi, akşamdan sizi çamaşır suyuna yatırır’ diye capslar yapıyor.

Kadir Ezildi’nin Instagram hesabında 1 milyon 700 bine yakın takipçisi ve Youtube hesabında ise 90 binin üzerinde abonesi yer alıyor.
Videolarında arada doğaçlama maniler dile getiriyor. Bilhassa gerçek yaşamından paylaşımı yaptığı videolar, insanlarda bağımlılık yapıyor. Onu seyrederken adeta en sevdiğiniz sitcom dizisini seyreder gibi kitlenip kalıyorlar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.