Temel Kankıran kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
753
Temel Kankıran kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Temel Kankıran kimdir?, biyografi sitemizde Temel Kankıran kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Temel Kankıran kimdir? kaç yaşında?, Temel Kankıran kimdir? memleketi neresi, Temel Kankıran kimdir? evi nerede, Temel Kankıran kimdir? nereli, Temel Kankıran kimdir? instagram, Temel Kankıran kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Temel Kankıran kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Temel Kankıran
Doğum tarihi:  Bilinmiyor
Doğum yeri:  Bilinmiyor
Boyu: Bilinmiyor
Kilo:  Bilinmiyor
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Bekar (Ceren Kaplakarslan ile?
Meslek: İş Adamı, Yapımcı, Yönetmen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Temel Kankıran kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Temel Kankıran kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu ,kilosu ve burcu, evli mi, eşi kim, ne iş yapar, tahliye oldu mu, en son avukatı ne dedi, Temel Kankıran Ceren Kaplakarslan ilişkisi nedir? Kim kimdir bölümümüzde Temel Kankıran kısaca yaşamı ve biyografisi ile ilgili bilgiler sunacağız.

Temel Kankıran yaşamı ve biyografisi

Türk Sineması yapımcısı ve yönetmenidir. Aynı zamanda iş adamıdır. 2017 senesinde Reis sinema filminin yapımcılığını yapmıştır. 2019 senesinde Ölü Yatırım sinema filminin yapımcılığını yapmıştır. Medveya 6 aylık hamile manken ve oyuncu Ceren Kaplakarslan ve annesine şiddet uygulaması ile gündeme gelmiş ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmiştir. Şiddet uyguladığı iddiasıyla tutuklanan Temel Kankıran, yargılandığı davanın ilk celsesinde tahliye edilmiştir.

Yapımcı, yönetmen Temel Kankıran iş dünyasında yapımcılığını ve yönetmenliğini üstüne aldığı sinema filmleri ile bilinmektedir. 2017 senesinde “Reis” isimli sinema filminin yapımcılığını üstlendi. Reis sinema filmi Türkiye 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamını konu almıştır.  2019 senesinde da “Ölü Yatırım” sinema filminin yapımcılığını yapmıştır.

Temel Kankıran Ceren Kaplakarslan

Özel yaşamında şarkıcı Rafet El Roman’ın eski eşi Ceren Kaplakarslan ile gündeme gelen Temel Kankıran Ceren Kaplakarslan ile nişanlandı. Bir süre sonra 6 aylık hamile olan nişanlısı Ceren Kaplakarslan’ı yaraladığı iddiası ile tutuklandı. Lakin sonrasında tahliye edilmiştir.

Temel Kankıran dizi ve filmleri

Temel Kankıran filmleri hangisi? Hangi filmlerin yapımcı ve yönetmenliğini yaptı aşağıda

güncel olarak listelenmektedir.

  • Ölü Yatırım Sinema Filmi 2019
  • Reis Sinema Filmi 2016
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.