Taygun Sungar kimdir, Taygun Sungar kaç yaşında?

05.11.2021
55
Taygun Sungar kimdir, Taygun Sungar kaç yaşında?

Taygun Sungar kimdir, biyografi bölümünde Taygun Sungar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Taygun Sungar kaç yaşında?, Taygun Sungar memleketi neresi, Taygun Sungar facebook, Taygun Sungar nereli, Taygun Sungar instagram, Taygun Sungar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Taygun Sungar kimdir? başlığımızın detayları..

Taygun Sungar Kimdir – Taygun Sungar Biyografi

1989 Ankara doğumlu Taygun Sungar’ın abisi oyuncu Kutay Sungar’dır. 2000 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Burak Sergen’in yönettiği Serseri Gönül adlı oyunda çocuk oyuncu olarak oyunculuk yaşamı başlayanTaygun Sungar,Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünde mezun oldu.

2016 senesinde oynadığı Babam ve Ailesi dizisinde hayat verdiği Caner kişiliğiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Taygun Sungar, 2017 senesinde Çoban Yıldızı adlı dizide Ali Karakaya rolünü üstlendi.

Taygun Sungar’ın oyunculuk deneyimi yaşadığı diziler içinde Çiçek Taksi, Kara Ekmek, Kardeş Payı ve Ulan İstanbul dizileri de bulunmaktadır. Taygun Sungar’ın olduğu tiyatro oyuncuları içinde ise Suç ve Ceza, Gellert Tepesinde Düş ve Gerçek gibi oyunlar da bulunmaktadır.

En son  Fox Tv ekranlarında yayına giren Bay Yanlış dizisinde Soner Seçkin kişiliğine hayat veren oyuncu şimdilerde Baraj dizisi oyuncu ekibinde bulunan Pele kişiliğiyle yer almıştır.

Oynadığı Projeler;

2020 -Baraj (TV Dizisi)

2020 – Bay Yanlış (Soner) (TV Dizisi)

2017 – Çoban Yıldızı (Ali) (TV Dizisi)

2016 – Babam ve Ailesi (Caner) (TV Dizisi)

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.