Tarık Emir Tekin kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
163
Tarık Emir Tekin kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tarık Emir Tekin Kimdir, biyografi sitemizde Tarık Emir Tekin ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tarık Emir Tekin kaç yaşında?, Tarık Emir Tekin memleketi neresi, Tarık Emir Tekin evi nerede, Tarık Emir Tekin nereli, Tarık Emir Tekin instagram, Tarık Emir Tekin ile alakalı her detay yazımızda..

Tarık Emir Tekin Biyografi

Tarık Emir Tekin Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Tarık Emir Tekin sevgilisi Tarık Emir Tekin biyografi

Tarık Emir Tekin 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tarık Emir Tekin’in annesi güzel oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam babası ise eski milli direktör ve futbolcu Metin Tekin’dir. Tarık Emir Tekin lise yaşamını bitirdiktan sonra dünyanın en iyi okullardan biri olarak görülen ve kabul gören “Oxford Üniversitesinde” drama eğitimi almıştır ve “Oxford Üniversitesinden” mezun olmuştur. Üniversite zamanında bir taraftan okurken diğer taraftan da İngiltere de yayına giren “Mata Hari” müzikalinde oynamıştır. Bugünlerde ise başrollerinde Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin olduğu “Sadakatsiz” dizisi ile dizi sektörüne giriş yapmıştır.

Tarık Emir Tekin oynadığı diziler

Tarık Emir Tekin boyu 1.84 cm kilosu 75 kg burcu bilinmemekte. Bir dönem “Paramparça “ dizisinde rol alan Leyla Tanlar ile birlikte olan Tarık Emir Tekin ayrılma kararı almışlardır.

Tarık Emir Tekin diziler ve filmleri

Tarık Emir Tekin oynadığı dizler? Tarık Emir Tekin hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

2020 – Sadakatsiz

2019 – Çıplak

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.