Taner Tolga Tarlacı kimdir, Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında?

05.11.2021
351
Taner Tolga Tarlacı kimdir, Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında?

Taner Tolga Tarlacı kimdir, biyografi bölümünde Taner Tolga Tarlacı biyografi sayfası ile karşınızdayız. Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında?, Taner Tolga Tarlacı memleketi neresi, Taner Tolga Tarlacı facebook, Taner Tolga Tarlacı nereli, Taner Tolga Tarlacı instagram, Taner Tolga Tarlacı ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Taner Tolga Tarlacı kimdir? başlığımızın detayları..

Taner Tolga Tarlacı Kimdir – Taner Tolga Tarlacı Biyografi

1984 Almanya,Hamburg doğumlu Taner Tolga Tarlacı  Annesi Hatice Kübra Tarlacı, babası Ahmet Tarlacı’dır. Annesi Almanya’da hemşirelik yaptı.Kendinden 10 yaş büyük Yasmin adında ablası mevcuttur. Hiperaktif bir çocukluk geçirmiştir. 8 yaşına kadar Almanya’da okudu. Sonra Türkiye’ye Mersin’e taşınıp yerleştiler.

Ortaokulu ve Liseyi Mersin’de okudu. Taner 2005 senesinden beri Kıbrıs’da yaşamaktadır. 2012 senesinde Girne Amerikan Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2004-2005 senesinde BBG yarışmasına girmek istedi, Mersin’den kalkıp İstanbul’a gitti, fakat elemeleri geçemedi. 2012 senesinde Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Taner Tolga Tarlacı. 2007 senesinde Girne Üniversitesi erkek güzellik müsabakasında 3. olmuştur. Sosyal medya’da Taner Sins lakabı çok fazla gündeme gelmektedir.

Taner; 2010 senesinde jüri kullanıcı hesabıni Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Ali Taran’ın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programa katıldı. Lakin birinci turda elendi. Taner Tolga Tarlacı, 2011 senesinde Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Alp Kırşan’ında Dominik’den sunuculuk yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmada farklı enteresan konuşmaları ve hiperaktif yapısıyla dikkatleri üzerine toplamış bir yarışmacıdır.

Taner Tolga Tarlacı en son İstanbul Taksim’de simitçide bir bayanı alıkoyması nedeni ile tutuklanmış ve Ankara Sincan Cezaevine götürülmüştür

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.